• Moda w zasięgu ręki
img

Torebka w stylu vintage – wybierz najlepszą opcję dla siebie

Nowoczesne dodatki podążając za aktualnymi trendami pozwalają kreować stylizacje, zgodne z panującą na ulicach modą. Aby być modną wcale nie trzeba biegać do centrów handlowych na cotygodniowe zakupy i kupować coraz to nowsze torebki i inne akcesoria. Wystarczy torebka w stylu vintage!

Tego typu torebki występują w różnych wzorach, a każdy z nich nadaje się na inną okazję. Istnieją 4 główne wzory torebek vintage: wieczorowe, skórzane, listonoszki oraz torebki z tzw. biglem. Aby dobrze wyglądać w każdym momencie dnia musisz wiedzieć, który model jest odpowiedni dla jakich sytuacji.

Torebka skórzana vintage – świetny prezent na Dzień Matki

Zastanawiając się nad wyborem idealnego prezentu na Dzień Matki koniecznie rozważ zakup torebki. Torebka vintage w eleganckim pudełku to strzał w dziesiątkę chyba dla każdej Mamy. Jej styl pasuje do każdego rodzaju kreacji. Wykonanie ze skóry sprawia, że z powodzeniem można nosić ją do pracy, na ważne uroczystości, premiery, koncerty itd. Torebki skórzane vintage wykonywane są największą dbałością o detale. Część z nich uszyta jest ze specjalnie postarzanej skóry, aby nadać jej odpowiedniego charakteru. Skórzane torebki to uniwersalny prezent. Skóra pasuje do eleganckich, biznesowych i również casualowych ubrań, nie musisz więc obawiać się, że twój prezent nie będzie pasował do garderoby ukochanej Mamy.

Torebka z biglem w stylu vintage – dla wyróżniających się

Bigiel to taki element skórzanej torebki, za pomocą którego torebka zamykana jest na zatrzask, dokładnie tak jak stare torby lekarskie. Bigiel zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w torebce przedmiotów, ze względu na to, że ciężko jest otworzyć go niepostrzeżenie, zwłaszcza w trakcie jazdy komunikacją miejską.

Torebka z biglem to dodatek dla kobiet, które chcą się wyróżniać. Nieczęsto spotykamy na ulicach takie torebki, a szkoda. Oryginalny wygląd możemy osiągnąć nie tylko dzięki krzykliwym akcesoriom, ale przecież także poprzez ciekawe dodatki, którym niewątpliwie jest torebka z biglem w stylu vintage.

Torebka listonoszka w stylu vintage – małe jest piękne

W sytuacji, kiedy tradycyjna torebka wydaje się być zbyt dużą, koniecznie musisz wymienić ją na taką o mniejszych rozmiarach. Na pomoc spieszy torebka listonoszka w stylu vintage. To ponadczasowy model torebki, będący połączeniem tradycyjnej listonoszki z romantycznym stylem vintage. Vintage silnie obecny jest w modnym aktualnie stylu boho oraz hippie, dlatego torebka listonoszka bardzo szybko może stać się twoim numerem jeden w romantycznych, letnich stylizacjach.

Torebka wieczorowa vintage – klasa sama w sobie

Premiera w teatrze, operze, biznesowe przyjęcie, konferencja - wszystkie te uroczystości łączy jedno. Wymóg stylu i klasy od wszystkich ich uczestników. Chcąc być szanowaną w towarzystwie musisz odpowiednio się ubierać, a dotyczy to również dodatków. Do wyszukanych sukni jak nic innego najlepiej pasuje torebka wieczorowa vintage. 

Ich uroda tkwi w materiałach, z jakich są wykonane. Zwykle są to bardzo drogie materiały, posiadające ręcznie malowane zdobienia, prawdziwe kryształki, czy inne kamienie szlachetne. Dodatkowy łańcuszek, dołączony do torebki swoim stylem dopasowany jest do stylu torebki, dlatego możesz korzystać również z tej opcji noszenia torebki, bez obaw o niedopasowanie stylu do sytuacji.

Torebka wieczorowa vintage uszlachetnia każdą kreację, z jaką jest połączona. Dzięki jej obecności możesz zamienić klasyczną, czarną sukienkę w prawdziwe dzieło sztuki. Wybierz po prostu torebkę vintage w wersji wieczorowej z dużą ilością zdobień, odpowiednio łącząc je np. z efektownymi kolczykami, czy naszyjnikiem.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również