• Moda w zasięgu ręki
img

Kosmetyczka skórzana – idealny prezent świąteczny dla makijażowego geeka

Na pewno posiadasz w swojej kolekcji wiele kosmetyczek. Małe duże, kolorowe, ciemne - w zależności od torebki, nastroju, okazji oraz tego, czy wyjeżdżasz na wakacje, czy tylko zabierasz ją ze sobą do pracy, wybierasz tę najbardziej odpowiednią. Dzięki niej możesz trzymać w jednym miejscu wszystkie kosmetyki, zabezpieczając wnętrze torebki przed zabrudzeniami. Ponadto, dzięki kosmetyczce o wiele łatwiej jest wziąć wszystkie przyboru do łazienki, kiedy potrzebujesz odświeżyć się w pracy między spotkaniami lub w podróży.
 

Kosmetyczka skórzana – czym się kierować podczas wyboru?
 

Kieruj się przede wszystkim wielkością. Jeśli na co dzień korzystasz z małej ilości kosmetyków, zdecyduj się na tą mniejszą, w przeciwnym wypadku wybierz większą. Ogromnym ich plusem jest prostota projektu. Zwykle prostokątne, pojemne i mało krzykliwe znajdą uznanie wśród wszystkich bizneswoman i kobiet, które często odbywają służbowe spotkania. Głupio i nie na miejscu byłoby pokazać się w przerwie między nimi z różową kosmetyczką w kwiatuszki albo zwierzątka, prawda? Kolorowe wzorki również nie są na tego typu okazje odpowiednie. Jeśli Twoja torebka jest stonowana, elegancka i klasyczna, kosmetyczka także powinna taka być.


Ważnym czynnikiem jest również materiał, z którego uszyto kosmetyczkę. Tak samo jak w przypadku torebek, w codziennym użytkowaniu najlepiej sprawdzają się te skórzane. Są wyjątkowo odporne, mocne i trwałe. Łatwo się je czyści, pasują do nawet najbardziej eleganckiej torebki, a w przypadku luźniejszych wyjazdów dobrze skomponują się także z torbami-workami, czy innymi materiałowymi modelami. Najlepsze są modele zapinane na zamek błyskawiczny, ponieważ gwarantują, że nawet najdrobniejszy kosmetyk, czy akcesoria kosmetyczne nie wysuną się z niej w trakcie transportu.

elegancka kosmetyczka ze skóry

Elegancka kosmetyczka skórzana – wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby
 

Skórzana kosmetyczka jest doskonałym prezentem dla każdej kobiety. Bez względu na to, jak mocno zaawansowane są jej umiejętności robienia makijażu, na pewno zrobi z tego dodatku świetny użytek. Kosmetyczka to przecież dodatek nie tylko do przenoszenia pudru, szminki i podkładu, ale także nawilżających chusteczek, żelu antybakteryjnego, a w podróży niewielkiego antyperspirantu, szczoteczki do zębów i innych przyborów.


Prezent w postaci skórzanej kosmetyczki zachwyci zakręcone na punkcie mody kobiety, ale nie tylko! To również idealny dodatek dla mężczyzn, którzy w trakcie podróży również muszą schować gdzieś swoje podręczne kosmetyki. Przecież o higienę dbamy bez względu na płeć, prawda? Klasyczne kolory takie jak czerń czy brąz sprawiają, że żaden mężczyzna nie będzie miał problemu z zabraniem jej w podróż, czy do pracy. Skórzane kosmetyczki świetnie pasują do męskich toreb podróżnych, a także tych na ramię, które zabiera się ze sobą do pracy. Teraz aby odświeżyć się między spotkaniami nie będziesz musiał w drodze do łazienki nieść ze sobą wszystkich przyborów w rękach. Schowasz je w wygodnej skórzanej kosmetyczce!

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również