• Moda w zasięgu ręki
img

Plecakomania – damskie, męskie plecaki ze skóry opanowują modową scenę

Pośpiech, załatwianie kilkunastu spraw jednocześnie w ciągu kilku godzin, praca, spotkania ze znajomymi, randka z drugą połówką - tak wygląda typowy dzień każdego z nas. Coraz częściej wymaga się od nas multitaskingu, nie tylko w pracy, ale również poza nią. Aby w tym wszystkim zachować chociaż odrobinę wygody, zastępujemy tradycyjne torby oraz torebki wygodnymi plecakami. Nie chodzi tu o tradycyjne plecaki dla nastolatków, a o bardzo eleganckie, wykonane ze skóry. Skórzane plecaki są bardzo wygodne, posiadają wszystkie cechy oraz funkcje tradycyjnych toreb, a ponadto są po prostu bardzo eleganckie. Bez najmniejszych problemów można wykorzystywać je jako alternatywę dla tradycyjnej torby do pracy, biura, a nawet wycieczkę. Postaw na oryginalność i klasę.

Plecak skórzany damski, męski – podobieństwa i różnice

Jak to bywa w przypadku damskich i męskich produktów, damskie plecaki skórzane posiadają znacznie większą liczbę wzorów i kolorów. Spośród damskich modeli możesz wybrać swój ulubiony kolor od klasycznej czerni, brązu i naturalnego koloru skóry przez pomarańcz, koniak, aż po zieleń, czerwień, wiśnię i wiele innych. Większość mężczyzn nie ma potrzeby posiadania kolorowych dodatków i woli, kiedy są one raczej stonowane, aniżeli oryginalne i krzykliwe. Zwłaszcza w przypadku dopasowywania ich koloru do garniturów, czy innych eleganckich ubrań, stonowane kolory takie jak czerń i naturalny kolor skóry są absolutnie wystarczające. Podobieństwa między plecakami damskimi oraz męskimi są niewielkie: damskie plecaki są nieco mniejsze i często swoim kształtem przypominają worek na plecy, natomiast plecaki męskie są duże, a ich wygląd prosty i minimalistyczny.

Plecak skórzany a4 – popularny format

Najpopularniejszym kształtem plecaków zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn są plecaki proste, prostokątne, mogące zmieścić format A4. Jeśli z założenia ma on pełnić rolę zamiennika tradycyjnej torby, musi być funkcjonalny również w pracy. Tam mamy do czynienia z dokumentami właśnie w formacie A4. Wiele plecaków oferuje kilka wewnętrznych komór właśnie do przechowywania dokumentów w tych rozmiarach. Wbudowane wewnętrzne organizery pomagają w uporządkowaniu papierów już na etapie wkładania ich do wnętrza plecaka, dzięki czemu każdy z nich ma swoje miejsce.

plecak męski ze skóry

Plecak skórzany miejski

Jak powiedzieliśmy wcześniej, plecaki skórzane nie są tylko i wyłącznie dodatkiem do pracy, ale mają również służyć po jej zakończeniu - po południu, weekendami oraz w trakcie wyjazdów. Miejski skórzany plecak powinien charakteryzować się niewielkimi wymiarami oraz uniwersalnym kolorem, który łatwo można dopasować do wszystkich typów stylizacji.

Miejski plecak podkreśla nie tylko sportowe looki takie jak t-shirt z krótkimi szortami, ale przede wszystkim te bardziej eleganckie stylizacje. Luźna, zwiewna sukienka w piaskowym kolorze w połączeniu z plecakiem w naturalnym kolorze skóry będzie wyglądała na niezwykle drogą, jak prosto od najlepszego projektanta. Tak samo z męskimi jeansami oraz sportową, błękitną koszulą - dodatek w postaci skórzanego plecaka w kolorze brązu lub głębokiej czerni podkreśli twój charakter i styl.

Gdzie kupić skórzany plecak – sklep internetowy czy stacjonarny?

W przypadku produktów skórzanych, różnica cenowa pomiędzy sklepami stacjonarnymi, a internetowymi jest ogromna. Centra handlowe to dla sklepów konieczność podnoszenia cen produktów nawet o kilkaset złotych na sztuce, w celu opłacenia bardzo drogiego czynszu za wynajem powierzchni. Stąd biorą się wygórowane ceny skórzanych produktów, w tym również plecaków. Jeśli nie chcesz płacić kilku tysięcy za plecak, wystarczy, że znajdziesz swój wymarzony model w sklepie internetowym. Tam również będziesz miał możliwość wyboru plecaka wykonanego w Polsce, co będzie dodatkowym atutem. W centrach handlowych znaczna większość produktów jest już pochodzenia chińskiego, a co za tym idzie, ich jakość jest o wiele niższa, niż produktów polskich.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również