• Moda w zasięgu ręki
img

Etui na laptopa dla prawdziwej businesswoman

XXI wiek to okres absolutnej komputeryzacji praktycznie wszystkich zawodów. Nawet jeśli na co dzień próbujemy odciąć się od nadmiaru elektroniki, o tyle w pracy jest to zupełnie niemożliwe. Każdy z pracowników korporacji, kancelarii, urzędów i różnego rodzaju agencji otrzymuje swój komputer, na którym pracuje od rana do popołudnia. Część osób zmuszona jest do zabierania ze sobą pracy do domu i niejednokrotnie możliwe jest to tylko i wyłącznie poprzez zabranie ze sobą służbowego laptopa. Ciężkie, niewygodne i mało eleganckie służbowe laptopy to prawdziwa zmora wielu kobiet, które myśląc o swojej codziennej stylizacji na pewno nie pozostawiły w niej miejsca na brzydkie torby na laptopa, w które zapakowany jest firmowy sprzęt. Na pomoc rusza galanteria skórzana, oferująca prawdziwą nowość – torby na laptopa damskie!

 Popularne rozmiary toreb na laptopa

Zanim kupisz taką torbę koniecznie sprawdź, jakie wymiary posiada laptop, którego będziesz w tej torbie przechowywać. Najbardziej popularnymi rozmiarami jest 14” oraz 15”6. Nawet jeśli nie jesteś pewna danego rozmiaru w 100%, możesz kupić torbę o kilka cali większą, tak na wszelki wypadek. Dzięki temu będziesz miała pewność dobrego wyboru, a i w torbie zmieści się o kilka ważnych przedmiotów więcej. Zewnętrzne wymiary takich torebek praktycznie w niczym nie odbiegają od standardowej torebki, mogącej pomieścić A4, są jedynie trochę większe. Nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do torebek poziomych, ponieważ torebki damskie na laptopa występują także w orientacji pionowej, co zadowoli niejedną businesswoman, wybierającą na co dzień właśnie takie torebki.

Torba damska na laptopa w modnych kolorach

Biznes to przede wszystkim czerń i brąz. Owszem, te dwa kolory są najbardziej standardowymi, ale jeśli tylko masz ochotę wyróżnić się spośród tłumu ubranych w tych samych sklepach kobiet, wybierz torebkę na laptopa w nieoczywistym kolorze. Pomarańczowa, zielona lub nieco bardziej stonowana wiśniowa pięknie odbiją się od ciemnych ubrań lub białych koszul. Hitem ostatnich miesięcy są torebki na laptopa damskie w kolorze granatowym lub navy blue, które są eleganckie, piękne i sprawdzają się także jako torebka weekendowa, na swobodne wyjścia z przyjaciółkami, rodziną i znajomymi. Galanteria skórzana nie powinna być nudna. Oczywiście, są w życiu momenty, w których ciemne kolory są jedynymi, jakie możemy wybrać, jednak na co dzień warto stawiać na kolor, chociażby w takich drobnych dodatkach.

Trwała skórzana torba na laptopa

przenoszenie laptopa

Odpowiedni wybór torby na laptopa wcale nie jest taki prosty. Mimo kobiecej chęci zakupu jak najpiękniejszej torebki, często próbujemy kierować się przede wszystkim ceną. Przez to wybieramy torebki mało trwałe, wykonane z materiałów niskiej bądź przeciętnej jakości, które w przypadku torebek na laptopa mogą być dla naszego sprzętu po prostu szkodliwe. Nic innego nie ochroni go przed deszczem i śniegiem lepiej, niż impregnowana, lakierowana skóra torebek z wyższej półki. Warto też zwrócić uwagę a wnętrze, ponieważ jeśli twoim celem jest przechowywanie w niej laptopa, wnętrze musi być zaprojektowane w odpowiedni sposób. Torby na laptopa damskie muszą posiadać wewnętrzną komorę wypełnioną specjalną pianką, chroniącą komputer przed wstrząsami i uderzeniami, a najlepiej, gdyby posiadały także dodatkowy pokrowiec na laptopa. Taki pokrowiec może być używany także bez torby, na przykład wtedy, kiedy idziesz na spotkanie wewnętrzne w firmie i nie chcesz zabierać ze sobą całej torebki.

W odciążeniu ramion i pleców po ciężkim dniu pracy zdecydowanie może pomóc dodatkowy pasek na ramię, który dołączany jest do wszystkich lepszych torebek. Aby nie musieć nosić jej w ręce wystarczy przypiąć pasek w dwóch miejscach i wygodnie powiesić ją na ramieniu. Daje to także dużą swobodę ruchów podczas zakupów, robionych bezpośrednio po pracy i w trakcie powrotu do domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu obie twoje ręce pozostają wolne, ruchy nie są niczym skrępowane, a ty możesz wygodnie wrócić z nią do domu, ciesząc się po drodze wolnością i odpoczywającymi plecami.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również