• Moda w zasięgu ręki
img

Trendy w galanterii skórzanej na 2017 rok

Galanteria skórzana i generalnie rzecz ujmując moda zmienia się z roku na rok. Oczywiście istnieją ponadczasowe wzory i kolory, które wraz z upływem czasu pozostają praktycznie niezmiennie, ale nie zawsze wystarczają one do tego, aby wyróżnić się spośród tłumu. Zwłaszcza w pracy, w biurze, na studiach. Nie mówiąc o ulicznym tłumie. Co będzie najmodniejsze w 2017 roku, czym zaskoczy nas galanteria skórzana i w co warto zainwestować? Oto krótka, modowa prognoza dla osób spragnionych nowości.

Torebki damskie skórzane – odkrywczo, czy po staremu?

Możliwości przeróżnych projektów damskich torebek wydają się być nieograniczone. Rok 2017 będzie jednak rokiem, w którym krzykliwe ozdoby ustąpią stonowanemu designowi i subtelnym dodatkom. Nie oznacza to jednak nudy. Brak ozdobników wynagrodzony zostanie nasyconymi kolorami, które w połączeniu z delikatnym wzorem będą dodatkiem, podkreślającym piękno każdej stylizacji. Morski granat, leśna zieleń, soczysta pomarańcza lub wiśniowa słodycz – właśnie te kolory będą w przyszłym roku najmodniejszymi. Wszystkie torebki damskie skórzane w takich kolorach musi cechować prostota projektu. W przeciwnym wypadku torebka będzie wyglądała karykaturalnie.

Dobra wiadomość dla pracujących kobiet i wszystkich businesswoman. Wśród torebek przed szereg wystąpią stojące do tej pory nieco w cieniu tory na laptopa damskie, będące hybrydą tradycyjnej torebki z funkcją torby na laptopa. Wygoda i użyteczność będą głównym celem mody przyszłego roku, dlatego już teraz znajdź torebkę, która dotrzyma Ci kroku w pracy i poza nią, odciążając od nadmiaru obowiązków.

Podróże z klasą. Torby na kółkach dla niej i dla niego

Przemieszczanie się między różnymi miastami, a nawet państwami z roku na rok staje się obowiązkiem (chociaż mamy nadzieję, że przyjemnością!) coraz większej liczby osób, pracujących w korporacjach. Oprócz wyjazdów służbowych, coraz częściej także wyjeżdżamy na weekend za miasto, nad morze i w góry. Każdy taki wyjazd oznacza konieczność zabrania ze sobą kilku par odzieży i przedmiotów codziennego użytku. Kilka toreb na 3-dniowy wyjazd to zbędny balast, którego można pozbyć się poprzez zakup torby na kółkach.

torba na kółkach

Te innowacyjne torby na kółkach damskie oraz oczywiście torby na kółkach męskie pozwalają spojrzeć na tradycyjną torbę nie tylko jako tą codzienną, ale także weekendowo-wyjazdową. Wystarczy umieścić ją na specjalnym stelażu, dzięki któremu zbyt ciężka do noszenia w ręce i na ramieniu torebka stanie się zwykłą torbą podróżną. Po dotarciu na miejsce i wypakowaniu rzeczy po prostu zdejmiesz ją ze stelaża, ciesząc się wolnością, jaką daje tradycyjna torba na ramię. Pozwoli Ci to także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ jeden zakup pozwoli cieszyć się tak naprawdę dwiema różnymi torbami. Pamiętaj, aby kupować torby skórzane, ponieważ skóra gwarantuje długoletnią wytrzymałość torby. Takiej gwarancji nie dostaniesz, kupując zwykłe torby.

Wielofunkcyjne torby na laptopa

To, jak wiele zmieniło się wewnątrz i na zewnątrz tradycyjnego projektu torby na laptopa wprawi w zachwyt każdą, związaną ze światem biznesu osobę. Zapomnij o brzydkich, nieeleganckich torbach wykonanych z cienkiego i taniego nylonu. Pora na torby na laptopa wykonane ze skóry. W przyszłym roku zdecyduj, czy zależy Ci na torbie do ręki, czy na ramię, a jeśli nie będziesz mógł się zdecydować, wybieraj takie, które posiadają dodatkowy pasek na ramię. Torby na laptopa damskie oraz torby na laptopa męskie na miarę roku 2017 to tradycyjnie wyglądająca torba, o powiększonej komorze wewnętrznej, przystosowanej do noszenia w jej wnętrzu laptopa. Obok tej dedykowanej laptopom komory znajdują się kieszenie na dokumenty, a czasami nawet wbudowane organizery.

Pora, aby galanteria skórzana zaczęła wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osobom sukcesu. Tym, którzy wymagają od swoich dodatków jak najwięcej – zarówno perfekcyjnego wyglądu, wysokiej jakości wykonania, ale przede wszystkim wszechstronności i użytkowości w każdej porze dnia. Najlepsze torby na laptopa męskie powinny być utrzymane w tradycyjnej kolorystyce – czerni lub brązie. Biznesowe torby na laptopa damskie w roku 2017 wyglądają jak tradycyjna torebka, zatem w ich wyborze kieruj się wskazówkami z pierwszej części tekstu, dotyczącego wyboru właśnie codziennych torebek.

 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również