• Moda w zasięgu ręki
img

Ranking toreb lekarskich

Branża lekarska jest jedną z najcięższych. Wymagające dyżury, przedłużająca się praca w szpitalu, dziesiątki pacjentów dziennie, wizyty domowe. Oprócz tego wyjazdy na sympozja, szkolenia i warsztaty. Na każdym kroku od lekarzy wymaga się znajomości historii choroby każdego pacjenta, przygotowania do wykładów, szkoleń itd. W nadmiarze lekarskich obowiązków na pewno można się zagubić, ale dzięki niektórym dodatkom dzień może stać się prostszy. Torby lekarskie są właśnie jednym z nich. Klasyczna torba lekarska jest przede wszystkim duża. Nic dziwnego, ponieważ w jej wnętrzu musi zmieścić się naprawdę wiele rzeczy. Oczywiście najtrwalszymi torbami lekarskimi będą te wykonane ze skóry. To właśnie skóra gwarantuje trwałość na lata i odporność na codzienne zużycia, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Zobaczmy, które torby na rynku są najlepsze.

 

Miejsce nr 1 - torba lekarska Harrison od McKlein

Teczka lekarska McKlein

Wielofunkcyjna torba przeznaczona przede wszystkim dla lekarzy. Sztywna, szeroka konstrukcja z bardzo szerokim i łatwym dostępem do wnętrza. Wykonana ze skóry cielęcej.

Cena: 999 zł

Wymiary: 43 cm x 20 cm x 38 cm

Kolory: brązowy, czarny

 

Miejsce nr 2 – biznesowa teczka Morgan, McKlein

Biznesowa teczka mcKlein

Teczka wykonana z wysokiej jakości skóry włoskiej. Posiada oryginalny, opływowy kształt torby lekarskiej. Wewnątrz znajduje się specjalna kieszeń na laptopa. W zestawie znajduje się regulowany pasek na ramię.

Cena: 1049 zł

Wymiary: 45,5 cm x 18,5 cm x 35 cm

Kolory: brązowy, czarny

 

Miejsce nr 3 – skórzana torba Rusticana

Kufer lekarski Rusticana
 

Oryginalna teczka lekarska od firmy Dürasol została wykonana ze skóry bawolej. Posiada system do zamykania z ABS. W zestawie znajduje się ampularium.

Cena: 1533 zł

Wymiary: 38 cm x 21 cm x 27 cm

Kolor: brązowy

 

Miejsce 4 - torba marki M. Wright & Sons

M. Wright & Sons Preston torba lekarska
 

Klasyczna, skórzana torba przeznaczona do pracy w branży medycznej. Stworzona na podstawie inspiracji z lat 20 – tych. Posiada wygodny, skórzany uchwyt.

Cena: 1356 zł

Wymiary: 45 cm x 22 cm x 20 cm

Kolor: koniak

 

Miejsce nr 5 - kufer lekarski średni od Orsonero

Kufer dla lekarza Orsonero


Bardzo pojemny kufer, który sprawdzi się w pracy medycznej. Wewnątrz posiada kieszenie na zamek i mniejsze komory na dokumenty. Mosiężne okucia nadają designowi klasy.

Cena: 599 zł

Wymiary: 40 cm x 25 cm x 19 cm

Kolor: koniak

 

Miejsce nr 6 - kufer lekarski od Vooc
 

Kufer lekarski Vooc

Skórzana torba lekarska. Posiada pojedynczą komorę, wewnątrz której znajdują się mniejsze ułatwiające organizację przestrzeni. Spód kufra został zabezpieczony przed uszkodzeniami materiału.

Cena: 769 zł

Wymiary: 50 cm x 30 cm x 22 cm

Kolory: czarny, brązowo-wiśniowy


Miejsce nr 7 – teczka skórzana od firmy Promedica

Kufer dla lekarza Promedica


Elegancka torba lekarska została wyposażona w metalowe nóżki na dnie. Pojedyncza komora zapinana na zatrzask. Specjalne taśmy wewnątrz teczki umożliwiają przechowywanie różnych przedmiotów.

Cena: 480 zł

Wymiary: 43,5 cm x 19,5 cm x 29 cm.

Kolor: czarny


Miejsce nr 8 – kufer firmy Gaskór

Teczka dla lekarza Glaskór
 

Funkcjonalny kufer lekarski składa się z jednej, głównej komory. Wewnątrz znajduje się zestaw przegródek, które można wyjąc. Całość zapinana na zamek.

Cena: 469 zł

Wymiary: 41 cm x 25 cm x 25 cm

Kolor: czekoladowy brąz


Miejsce nr 9 – mała torba lekarska


Torebka lekarska

Wykonany z naturalnej skóry kufer lekarski. Posiada pojedyńczą komorę oraz kilka mniejszych kieszeni i przegródek.

Cena: 350 zł

Wymiary: 30 cm x 20 cm x 16 cm

Kolory: czerwony, brązowy, czarny

 

Miejsce nr 10 - torba lekarska kuferek od Galskór
 

Kufer lekarski Glaskór

Teczka lekarska wykonana ze skóry naturalnej z dodatkiem skóry ekologicznej. Posiada jedną, dużą komorę. Na zewnątrz dodatkowo znajdują się dwie kieszenie.

Cena: 359 zł

Kolory: czarny, brązowy, czerwony

Wymiary: 39cm x 26cm x 22cm


Podsumowanie 

Kufer lekarski to bardzo ważny dodatek dla pracowników służb medycznych, który ma przede wszystkim za zadanie ułatwiać im trudy ciężkiej pracy. Musi on być zatem funkcjonalny i pojemny, posiadać ergonomiczny kształt oraz charakteryzować się wysoką jakością wykonania co zapewni mu trwałość podczas użytkowania. Jeśli zatem jesteś lekarzem i szukasz odpowiedniej torby dla siebie koniecznie sprawdź ofertę firmy McKlein. Produkty tej firmy idealnie dopasowują się do potrzeb każdego człowieka. Wykonane są jedynie z wysokiej jakości skóry naturalnej. Wyróżniają się eleganckim designem oraz wysoką funkcjonalnością. McKlein to firma, której celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również