• Moda w zasięgu ręki
img

Męska galanteria skórzana na wiosnę

Ostatkami sił, ale w końcu doczekaliśmy się wiosny. Na szczęście zima w tym roku nie była aż tak bardzo sroga, niemniej jednak chyba każdy z nas cieszy się na wyższe temperatury, dłuższe, słoneczne dni i możliwość schowania na dno szafy wszystkich zimowych ubrań. Jeśli już o nich mowa - czy udało Ci się zrobić wiosenne porządki w szafie? To bardzo ważna czynność, od której należy zaczynać każdą porę roku. Dzięki temu wiesz, jakie ubrania na nadchodzącą porę roku już masz, co się zniszczyło, co jest niemodne i co należy dokupić. Świadomość braków w garderobie jest bardzo ważna, ponieważ nie ma nic gorszego jak torba, z którą chodzimy non-stop codziennie przez pół roku. Albo pasek. Pozostając w tym temacie…

Skórzany pasek podstawą każdej stylizacji!

U kobiet jest to torebka, u mężczyzn - skórzany pasek. Obecność (lub brak!) paska w stylizacji mężczyzny mówi o nim bardzo dużo - czy przywiązuje dużą wagę do mody, do swojego wyglądu, czy umie łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, czy stać go na droższe akcesoria, czy często je wymienia… Lista jest naprawdę długa. I jeśli do tej pory moda nie była głównym obiektem Twoich zainteresowań, warto chociaż spojrzeć w jej stronę. Zwłaszcza, że mamy wiosnę. Wiosną o wiele częściej niż zimą widać właśnie takie dodatki jak pasek. Szeroki, wąski, czarny, brązowy, z wzorem lub gładki: wszystkie ich rodzaje pasują do różnych stylizacji. Wzór zostaw raczej na wieczorne wyjście, szeroki pasek najbardziej pasuje do jeansów, wąski do garniturów, a ozdobne klamry to już przeżytek. Chyba, że mamy weekend, a Ty pracujesz nad swoją stylizacją rodem z amerykańskiego filmu o cowboyach.

teczka skórzana

Nowoczesna teczka skórzana w wiosennym wydaniu

Moda to nie tylko to, co zakładasz na siebie po pracy. To w dużej mierze również to, jak prezentujesz się w pracy. Zastanawiałeś się pewnie nie raz, dlaczego ten przesadnie dbający o siebie facet, wymieniający dodatki, marynarki i krawaty jak kobieta ciągle dostaje awanse i podwyżki, a Ty nie? Teraz już wiesz. Wygląd w pracy liczy się prawie tak samo mocno jak kompetencje. Ponieważ dopracowany wygląd dużo mówi o danej osobie. Dlatego już teraz zainteresuj się tematem skórzanych teczek. To mało wymagający dodatek, który odpowiednio dobrany do garnituru sprawi, że zaczniesz być odbierany w swojej pracy zupełnie inaczej niż do tej pory. Najprostszy wzór, kolor czarny lub brązowy i biznesmen 2018 roku gotowy!

Jak zabezpieczyć skórzaną teczkę przed deszczem?

Większość teczek posiada specjalne pokrowce, chroniące je przed deszczem. Jeśli jej nie masz, możesz kupić go oddzielnie w internecie. Drugim, o wiele prostszym sposobem zabezpieczenia teczki przed deszczem jest zaimpregnowanie jej specjalnym środkiem, który nie pozwala wodzie na wnikanie w strukturę skóry. Nie należy do najtańszych, ale wystarcza na ogromnie długi czas używania. Warto!

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również