• Moda w zasięgu ręki
img

Ranking męskich neseserów

Biznesmen, właściciel własnej firmy lub młody mężczyzna, dopiero wkraczający w świat biznesu. Co ich łączy? Każdy z nich musi posiadać w pracy dodatek, poprzez który zakomunikują swoje poważne podejście do pracy. Mowa o neseserze. W życiu każdego mężczyzny przychodzi czas, kiedy trzeba odłożyć młodzieżową torbę na ramię na bok i wymienić ją na tradycyjny neseser, bez którego w świecie biznesu nie można stać się poważanym graczem.

Największą zaletą neseserów jest przede wszystkim ich usztywnienie. Dzięki niemu dokumenty nie gniotą się i nie niszczą, co w tej branży jest ogromnie ważne. Nie mniej ważnym czynnikiem jest również wykonanie ze skóry. Im skóra lepsza, tym większy szacunek wzbudzisz wśród swoich współpracowników oraz szefostwa. A więc w jaką teczkę najlepiej zainwestować

 

Miejsce nr 1 - neseser Daley od McKlein

neseser Daley McKlein

Elegancki neseser wykonana z naturalnej skóry. Główna komora wewnętrzna jest bardzo duża, co pozwala zmieścić wiele dokumentów. Wewnątrz jednej z klap znajduje się organizer na dokumenty.

Cena: 649 zł

Wymiary: 45,5 cm x 33 cm x 9 cm

Kolory: czarny, brązowy

 

Miejsce nr 2 – aktówka Valentini Classic
 

aktówka męska Valentini

Klasyczny skórzany model teczki biznesowej. Posiada specjalne przegrody na dokumenty oraz organizer. Posiada dodatkową opcję poszerzenia nesesera.

Cena: 1 199 zł

Wymiary: 46 cm x 33 cm x 11 cm

Kolor: brązowy, czarny

 

Miejsce nr 3 – męska teczka Reagan, McKlein

męski neseser Regan od McKlein
 

Praktyczny neseser wyróżnia się klasycznym design wykończenia. Wewnątrz znajduje się jedna komora oraz liczne kieszenie i przegrody. Posiada zamek trzycyfrowy.

Cena: 649 zł

Wymiary: 45,5 cm x 33 cm x 9 cm

Kolor: brązowy, czarny

 

Miejsce nr 4 - aktówka Wittchen

męska aktówka Wittchen

Aktówka firmy Wittchen została wykonana z miękkiej skóry bydlęcej. Jest bardzo lekka i wygodna w użytkowaniu. Minimalistyczny design sprawia, że można ją zabrać wszędzie.

Cena: 1 459 zł

Kolory: czarny, brązowy

Wymiary: 35 cm x 27 cm x 6 cm


Miejsce nr 5 - neseser Hast

męski neseser Hast
 

Solidna męska teczka, która bardzo dobrze leży w dłoni. We wnętrzu znajdują się różnej wielkości kieszonki dla zapewnienia porządku i organizacji w czasie użytkowania.

Cena: 669 zł

Wymiary: 45 cm x 33,5 cm x 10,5 cm

Kolor: czarny

 

Miejsce nr 6 - dyplomatka firmy Marco

Pojemny neseser firmy Marco został wyposażony w opcję dodatkowego poszerzenia. Wykonany ze skóry naturalnej. Wewnątrz wyłożony został zamszowym materiałem.

Cena: 635 zł

Wymiary: 45 cm x 34 cm x 11cm

Kolor: czarny

https://e-vasco.pl/pl/p/Xd2-Duza-Dyplomatka%2C-NESESER-Czarny/6276

 

 

Miejsce nr 7 – dyplomatka firmy Vasco

Duża teczka od Marco została wykonana z ekologicznej skóry. Została wyposażona w metalowe wstawki na spodzie chroniące przed uszkodzeniami.

Cena: 443 zł

Wymiary: 38 x 28 x 8 cm

Kolor: czarny

 

Miejsce nr 8 – neseser od firmy Dielle


 

Twardy, ponadczasowy neseser pokryty skórą ekologiczna. Wewnątrz posiada organizer ułatwiający przechowywanie potrzebnych dokumentów. Zamykany na dwa, szyfrowe zamki.

Cena: 195 zł

Kolor: czarny

Wymiary: 45 cm x 33 cm x 11 cm

 

Miejsce nr 9 - neseser Marco Viaggiatore

Klasyczny neseser z ekologicznej skóry. Posiada regulowane kieszenie w kształcie harmonijki. Jest bardzo pojemny a przy tym stosunkowo lekki.

Cena: 289 zł

Kolor: czarny

Wymiary: 34 cm x 46 cm x 10 cm

 

Miejsce nr 10 – aktówka firmy Falcon

Funkcjonalna teczka wykonana z eko skóry. Posiada bardzo klasyczny design i matowe wykończenie. Ergonomiczna rączka bardzo dobrze leży w dłoni.

Cena: 129 zł

Kolor: czarny

Wymiary: 45 cm x 31 cm x 10 cm


Podsumowanie 

Zaszczytne, pierwsze miejsce w naszym rankingu neseserów męskich zajmuje amerykańska firma McKlein. Jest to jeden z przodowników na rynku galanterii skórzanej, ale i nasz osobisty faworyt, który w testach wymienionych produktów sprawdził się naprawdę znakomicie. McKlein cały czas dba, aby jego produkty charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania, solidnością i ciekawym designem. Dzięki dużej dbałości o szczegóły oraz znajomości branży firma ta idealnie wpasowuje się w gusta obecnych klientów. Jeśli szukasz nesesera biznesowego, zależy Ci na porządnej jakości, a także cenisz sobie szyk i elegancję to naszym zdaniem produkt firmy McKlein będzie na pewno odpowiednim wyborem dla Ciebie! 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również