• Moda w zasięgu ręki
img

Jak wybrać najlepszy biwuar skórzany?

Aktówka, teczka, przybornik na dokumenty. Nazywany bardzo różnie, w zależności od przyzwyczajenia, fachowo nazywany przede wszystkim biwuarem. Spełnia bardzo dużo funkcji - od przechowywania dokumentów i długopisów, przez funkcję podręcznego notatnika, wizytownika, a w końcu eleganckiej teczki, z którą wchodzisz na ważne spotkanie biznesowe. Obecność tego gadżetu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn jest bardzo dobrze postrzegana, szczególnie na wysokich, kierowniczych stanowiskach. Kiedy całym sobą, swoim wyglądem oraz dzięki dodatkom musisz pokazać wszystkim dookoła, że zarządzanie i panowanie nad kilkunastoma sprawami jednocześnie masz we krwi.

Biwuar - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Naszym zdaniem najbardziej na funkcjonalność. Biwuar, który nie posiada przegródek na dokumenty, jest zaopatrzony w mały i niewygodny notatnik, ale za to ma wpięty plastikowy kalkulator to nie jest dodatek, na zakupie którego Ci zależy. Elegancki i typowo biznesowy biwuar posiada kilka komór na dokumenty, elegancki wizytownik, miejsce na kilka długopisów, mniejszy i większy notatnik oraz dodatkowo segregatorowe klipsy to coś, czego potrzebujesz. Dzięki niemu zaprowadzisz porządek w podręcznych dokumentach, szybko wykonasz ważną notatkę i już nigdy nie zapomnisz wziąć na spotkanie swojej wizytówki.

biwuar skórzany

Skóra ekologiczna czy naturalna?

Tutaj wybór jest tylko jeden: skóra naturalna. Tak jak pisaliśmy we wstępie tego artykułu, biwuar to bardzo ceniony dodatek szczególnie w biurach i korporacjach, kancelariach, a nawet gabinetach medycznych. Czy wyobrażasz sobie wkroczenie w to środowisko z nieeleganckim dodatkiem z eko-skóry? To jest po prostu niemożliwe. Skóra ekologiczna w ogóle nie powinna być brana przez Ciebie pod uwagę, jeśli chodzi o wybór jakiegokolwiek dodatku. To pomyłka, na którą nie ma miejsca w biznesie. Ani w modzie.

Skóra naturalna do synonim klasy, luksusu i dobrego smaku. Posiadając dodatek wykonany właśnie ze skóry pokazujesz, że znasz się na modzie, umiesz łączyć skórę z odpowiednimi elementami garderoby. Skóra świadczy również o Twoich zarobkach - akcesoria skórzane nie należą do najtańszych, niemniej jednak nie są już aż tak drogie jak były jeszcze kilka lat temu.

Wygodny rozmiar biwuaru do biura

Najwygodniejszym i najczęściej polecanym rozmiarem biwuaru jest ten, mieszący format A4. Pamiętaj jednak, że sam biwuar w rozmiarze A4 nigdy nie zmieści w swoim wnętrzu tego formatu dokumentów. Sam w sobie musi być kilka centymetrów większy, aby nie zniszczyć dokumentów zwłaszcza przy zamykaniu go na zamek błyskawiczny. Dzieje się to w przypadku niedopracowanych, tańszych biwuarów. Zanim wybierzesz swój model upewnij się, że mieszczą się w nim przedmioty, na których najbardziej Ci zależy. Możesz wziąć je ze sobą do sklepu i to sprawdzić.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również