• Moda w zasięgu ręki
img

Saszetka do paska - przegląd zastosowań

Kiedy klasyczna torba to za dużo, a saszetka na ramię to niepotrzebny balast, z pomocą przychodzi saszetka do paska. Odświeżona głównie dzięki młodzieży, dzięki temu szybko wkradła się w ponowne łaski dorosłych użytkowników. Całkowicie zmieniona, w charakterze ekskluzywnego dodatku, który musi mieć każdy szanujący się mężczyzna, powraca na salony i do garderób najmodniejszych mężczyzn.

Saszetka do paska – dla kogo?

Zależy Ci na wygodnym, praktycznym dodatku, który jest mniejszy niż klasyczna torba, a posiada jej funkcjonalność? Zatem jest ona dla Ciebie. Dawniej saszetki używane były wyłącznie jako „portfele” dla handlarzy na targowiskach, teraz posiadają znacznie więcej funkcji. Mogą pomieścić mniejszy portfel, smartfona, słuchawki i prawo jazdy. Czyli wszystko co, co zwykle zabierasz ze sobą na weekendowe zakupy, wyjście ze znajomymi lub do samochodu na krótszą wycieczkę. W takich sytuacjach nie ma przecież wymogu ani konieczności zabierania ze sobą dużej i niewygodnej torby. Wystarczy założyć saszetkę na pasek i wrzucić do niej wszystkie te przedmioty. Bądź nowoczesny i postaw na wygodę, ponieważ w 2018 roku właśnie to liczy się w męskiej modzie najbardziej.

saszetka do paska

Saszetka do paska na dokumenty

To nieco większy niż omawiany poprzednio model, który znajduje coraz więcej zwolenników wśród użytkowników biznesowych. Czy to do biura, na spotkanie, czy w celu załatwienia niezbędnych formalności w urzędzie, taka saszetka doskonale sprawdzi się w każdej z powyższych sytuacji. Jest mniej obszerna, za to wyższa, ponieważ pozwala na zmieszczenie w swoim wnętrzu dokumentów w rozmiarach nawet do 15x11 cm! Schowasz w niej nie tylko pojedyncze dokumenty, ale również te najbardziej problematyczne, jakimi jest np. prawo jazdy czy paszport w trakcie zagranicznych podróży. W odniesieniu do tych ostatnich, saszetka do paska na dokumenty świetnie sprawdzi się w długodystansowych podróżach również wtedy, kiedy chcesz przechowywać w bezpiecznym miejscu dokumenty całej Twojej rodziny lub wszystkich znajomych. Mając je zamknięte w saszetce przypiętej do paska, masz pewność, że są one chronione przed złodziejami najlepiej, jak to możliwe.

Saszetka do paska na telefon

Jest polecana przede wszystkim tym mężczyznom, którzy często prowadzą samochód. Wsiadając do auta często zapomina się o wyjęciu telefonu z kieszeni i już po kilku ruchach za kierownicą telefon wysuwa się z niej i spektakularnie upada na podłogę samochodu. O skutkach nie musimy chyba mówić… Aby tego uniknąć, wystarczy zakup saszetki do paska na telefon, która będzie chroniła go przed przemieszczeniem się, upadkiem i zniszczeniem w każdej wymagającej ruchu sytuacji. Pamiętaj również o tym, że przechowywanie smartfona w kieszeni spodni jest co najmniej niebezpieczne. W trakcie siadania, wstawania, czy schylania się, telefon zostaje narażony na ogromne przeciążenia, które mogą skończyć się bardzo źle dla jego podzespołów. Krótko mówiąc, nie uważając na swojego smartfona, o ile masz go w kieszeni, możesz go po prostu zniszczyć, siadając na pierwszym lepszym krześle. Unikniesz tego dzięki przypiętemu do paska etui na telefon. To bezpieczne i eleganckie rozwiązanie dla użytkowników najnowocześniejszych smartfonów.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również