• Moda w zasięgu ręki
img

Saszetka męska na ramię - HOT or NOT?

Jest o nich głośno już od kilku miesięcy. Jak to bywa z nowościami, część mężczyzn urzekły, część zarzeka się, że nigdy ich nie kupi. Mowa o męskich saszetkach na ramię. Po której jesteś stronie w tej modowej burzy i czy jesteś na tyle odważny, żeby przetestować jej funkcjonalność?

Saszetka męska na ramię – co to?

To nic innego jak alternatywa dla tradycyjnych męskich teczek. Dużo mniejsza, zwykle o wielkości kilkunastu centymetrów. Ma dwa podstawowe zadania - przechowywać w swoim wnętrzu tylko najbardziej potrzebne przedmioty oraz być wygodną w codziennym użytkowaniu. Kojarzy się z saszetkami, które posiadali nasi dziadkowie i pradziadkowie, ale niesłusznie. Współczesne saszetki to pomniejszona wersja klasycznej, męskiej torby na ramię. Eleganckie, stylowe i naprawdę praktyczne. A to z kolei jest najważniejsze dla większości mężczyzn.

Saszetka męska na ramię skórzana

Jeśli rozważasz zakup tego dodatku, nigdy nie decyduj się na model z eko-skóry. Wyglądają one nieestetycznie, tanio i są po prostu tandetne. Nawet jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne, różnica między saszetką skórzaną a tą wykonaną z ekologicznej skóry jest bardzo nieduża, co najwyżej kilkudziesięciozłotowa. Jeśli ten argument Cię nie przekonuje zobacz, jakie plusy niesie za sobą zakup skórzanej saszetki.

saszetka męska

Zakup na lata - dotyczy to zarówno saszetek, teczek, jak i toreb i innych dodatków. Skóra to tak wytrzymały materiał, że odpowiednio konserwowany może posłużyć nawet przez kilkanaście lat. Nie musisz martwić się, że nie poradzisz sobie z częstym czyszczeniem saszetki; wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką raz na tydzień, a raz w miesiącu zaimpregnować specjalnym olejkiem. Po każdym takim zabiegu saszetka będzie wyglądała jak nowa, czego nie będzie można powiedzieć o eko-skórze jej przeciwniczki. Do konserwacji tej drugiej nie ma żadnych specjalnych środków, a sztuczna skóra zaczyna niszczyć się już po kilku tygodniach użytkowania. Przez to kolejny model kupujesz w najbardziej optymistycznym przypadku po kilku miesiącach. Warto jest wydawać tak często aż tyle pieniędzy?

Saszetka męska na ramię czarna – do czego pasuje?

Czerń to ponadczasowy kolor, który pasuje do absolutnie wszystkiego. W zależności od tego, w jakich okolicznościach będziesz chciał skorzystać z pomocy saszetki, możesz być pewien, że będzie ona pasowała do Twoich ubrań. Jeśli chodzi o męskie saszetki na ramię, ich wzory są na tyle proste, aby nie przysparzać swoim właścicielom problemów takich jak dobór odpowiedniego stylu garnituru czy butów do stylu saszetki. Takie kwestie pozostawmy kobietom, ponieważ to właśnie one są ekspertkami w ich rozwiązywaniu. Męskie dodatki to przede wszystkim uniwersalność, którą doceni chyba każdy mężczyzna.

Bez przeszkód zakładaj ją zatem do garnituru, jeansów, na weekendowe wycieczki samochodowe z rodziną lub na spotkania ze znajomymi w klubie czy kawiarni. Niewielkie rozmiary saszetki na ramię nie będą przeszkadzały w żadnej aktywności towarzyskiej, a Ty docenisz tylko jej ogromną funkcjonalność.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również