• Moda w zasięgu ręki
img

Udogodnienia w torbach podróżnych

Podróże są przyjemnością chyba dla wszystkich z nas. Zwiedzanie nowych krajów, poznawanie nowych osób lub dopinanie biznesowych umów na ostatni guzik - każdy ze współczesnych podróżników ma swój własny cel każdej podróży. Aby łatwiej było go zrealizować, powinniśmy maksymalnie ułatwić sobie styl i sposób naszych podróży.

Można to osiągnąć na dwa sposoby. Pierwszym jest wybór odpowiedniej torby podróżnej, dopasowanej do indywidualnych oczekiwań oraz stylu podróżowania. Drugim natomiast jest zainwestowanie w praktyczne dodatki, które znacznie ułatwią podróżowanie na małe i krótkie dystanse, bez względu na podróżniczą destynację. 

W kobiecym stylu – torba skórzana na kółkach

Kobiety wcale nie są płcią słabszą. Wręcz przeciwnie - jeśli tylko trzeba, każda z nas jest w stanie dotransportować nawet najcięższą walizkę w praktycznie każde miejsce na świecie. Jesteśmy jednak na tyle mądre i inteligentne, że powinnyśmy sobie to ułatwiać, zamiast utrudniać. Wybierając się w jakąkolwiek podróż wybierajmy więc torby skórzane na kółkach. Podczas gdy cały ciężar wszystkich naszych rzeczy może spoczywać na kilku kółkach nie powinnyśmy wybierać takich modeli toreb, które wymagają noszenia ich na ramieniu. Mimo ewidentnej, zbędnej utraty energii i niepotrzebnie dużego zmęczenia, w trakcie korzystania z takich toreb dochodzi również do nadwyrężenia barków oraz kręgosłupa. Torby na kółkach są fantastyczną dla nich alternatywą, dzięki której dbamy o swoje zdrowie i samopoczucie.

Doczepiany wózek z kółkami, zestaw na dłuższe wyjazdy

Jednym z najlepszych rozwiązań na krótsze i dalsze podróże są torebki damskie na kółkach. W wyglądzie niczym nie różnią się od tradycyjnej torebki, jaką zakładasz do pracy, czy na randkę. W wersji podróżniczej są one wzbogacone o jeden dodatkowy element - stelaż na kółkach. Obecność takiego stelaża, wózka, pozwala na szybki i łatwy montaż torebki, a tym samym szybkie przekształcenie jej w torbę na kółkach.

Walizka podróżna

Dzięki temu ilość bagaży podczas podróży zostaje ograniczona do minimum, sprawiając, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Zastanawiasz się pewnie, co zrobić z taką torbą po dotarciu na miejsce. Wystarczy wtedy wypakować jej zawartość i zwyczajnie odpiąć od stelaża. Wracamy wtedy do punktu wyjścia, trzymając w rękach zwykłą torebkę, którą możemy zabrać na spacer lub służbowe spotkanie, czekające nas w nowym mieście lub kraju. Ten bardzo wygodny sposób podróżowania zyskuje coraz więcej zwolenniczek na całym świecie.

Praktyczne zastosowanie odpinanych akcesoriów

Odpinany stelaż na kółkach ułatwia funkcjonowanie podczas podróży. Znaną nam torebkę szybko przekształcamy w torbę podróżną, nie poszukując gorączkowo w czasie podróży niezbędnych przedmiotów, ponieważ doskonale znasz jej wnętrze oraz komory, świetnie orientując się w ich ułożeniu. Wiedząc, że wszystko znajduje się na swoim miejscu nie ma mowy o zapomnianych i pozostawionych w domu ważnych przedmiotach! 

Odpinane akcesoria to nie tylko stelaż na kółkach. To także drobne, ale niemniej przydatne podczas podróży gadżety. Odpinana informacja o właścicielce torby podróżnej jest bardzo ważna w przypadku zagubienia lub pozostawienia torebki na lotnisku, czy dworcu. Pamiętaj także o bezpieczeństwie. Niech Twoje najcenniejsze przedmioty będą dobrze chronione przez całą podróż.

Pomoże w tym wewnętrzna saszetka do wnętrza torebek, przypinana do jej wnętrza za pomocą kilku karabińczyków. Saszetka pozwala na umieszczenie w jej wnętrzu portfela, kluczy, telefonu i paszportu bez obaw o złodziei! Nawet gdy niepożądana osoba spróbuje rozpiąć Twoją torebkę, nie znajdzie w jej wnętrzu niczego wartościowego, ponieważ będzie chroniła je praktycznie niewidoczna saszetka (zwykle występuje w kolorze czarnym).

Pamiętaj, że trendy w galanterii skórzanej i modzie zmieniają się bardzo, bardzo szybko. Tak samo jest z funkcjonalnością poszczególnych ich elementów. Od toreb podróżnych, które kiedyś nosiło się w rękach szybko przeszliśmy do modeli na kółkach, by już po chwili przypinać stelaż do codziennej torebki i jechać z nią do pracy. Zwracaj uwagę na pojawiające się w galanterii skórzanej nowości, aby jak najwięcej z nich wykorzystywać w codziennym życiu i ułatwiać je sobie zarówno w pracy, jak i w domu.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również