• Moda w zasięgu ręki
img

Weekendowa torba podróżna

Wiosna to czas, aby po długiej zimie nabrać w płuca trochę cieplejszego powietrza, zacząć częściej wychodzić z domu i cieszyć się piękną pogodą w otoczeniu znajomych i najbliższych Ci osób. W weekendy często wyjeżdżamy chociażby kilka kilometrów za miasto, żeby odpocząć od ruchu, zgiełku i wszystkich obowiązków, które w nim na nas czekają. Aby móc odpowiednio cieszyć się wolnym weekendem bez pracy, szefa i z ukochaną osobą u boku, wyjazd należy zacząć od spakowania wszystkich niezbędnych rzeczy w torbę podróżną. Ale jak ją wybrać? O tym już za chwilę.

Jak wybrać torbę weekendową?

Wszystko zależy od tego, czy podróżujesz sam, czy z drugą osobą. Od tego, czy ona również posiada swoją torbę, czy chcecie wszystkie rzeczy zapakować do jednej. Nie ma nic gorszego niż nieodpowiednio dobrana torba, dlatego mamy nadzieję, że ten poradnik pomoże Ci w wyborze tej najlepszej.

Uniwersalna torba weekendowa dla Niej i dla Niego

Zacznijmy od Niej. Najlepszym wyborem jeśli chodzi o damską torbę weekendową będzie torba z dużą ilością przegródek. Wszystkie kosmetyki, książki, ubrania, akcesoria i dodatki dobrze jest dzielić, segregować i odpowiednio układać już na etapie pakowania ich do torby. Nie po to wyjeżdżasz na weekend, aby połowę wieczoru spędzać na gorączkowym poszukiwaniu chusteczek do demakijażu lub ulubionych butów, prawda? Postaw zatem na komory - kilka mniejszych i również kilka większych. One będą kluczem do udanego weekendu.

jaka torba na weekend?

Teraz coś dla niego. Mężczyźni zwykle nie przykładają dużej wagi do komór w torbie, dlatego im proponujemy torby jednokomorowe, do której po wkładamy wszystkie rzeczy, bez zbędnego zastanawiania się nad ich przeznaczeniem. Im szybciej je tam wrzucimy, tym szybciej pakowanie będzie „z głowy”, prawda? W przypadku toreb męskich warto zwrócić uwagę na obecność dodatkowego paska na ramię. Większość z nich nosi się raczej w ręce, jednak czasami o wiele wygodniej jest zarzucić torbę na ramię i korzystać z wolnych rąk, szczególnie w trakcie odprawy na lotnisku, czy przemieszczania się między wagonami pociągu.

Elegancja i wygoda - torba podróżna ze skóry

Już od kilku lat prawdziwym hitem podróżujących osób są skórzane torby podróżne. Trend ten obecny jest nie tylko w Polsce, ale dosłownie na całym świecie. I tak oto możesz stać się szczęśliwym posiadaczem skórzanej torby na ramię, skórzanej torby na kółkach lub skórzanej walizki. Każdy z tych gadżetów sprawia, że każda stylizacja i każdy wyjazd stają się bardziej eleganckie, gustowne i od razu jesteś inaczej odbierany w hotelach, czy środkach transportu. One świadczą o Twojej zamożności, ale przede wszystkim przywiązywaniu wagi do detali. Wiele osób nie zastanawia się nawet nad tym, z jakiego materiału powinna być wykonana ich torba podróżna, nie mówiąc o tym, żeby wybrać odpowiedni model skórzanej torby.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również