• Moda w zasięgu ręki
img

Ranking męskich teczek skórzanych

Teczki w modzie męskiej mają swoje szczególne miejsce. Są utożsamiane nie tylko ze statusem społecznym ich posiadacza, ale również z ponadczasową męską elegancją. Wykonane z najwyższej jakości materiałów stanowią gwarancję stylu oraz niepowtarzalnego designu. Teczka idealnie dopasowana będzie stanowiła wspaniałe dopełnienie zarówno eleganckich stylizacji, jak również i tych bardziej casualowych.

Poza ponadczasowym stylem warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność oraz pojemność. Męskie teczki skórzane sprawdzą się w każdych warunkach, jednak żeby mieć pewność, że będą nam służyć dobrze i długo, koniecznie musimy je odpowiednio dopasować.
 

Miejsce nr 1 – aktówka Gresham od McKlein

 

walizka McKlein Gresham

Ergonomiczna teczka firmy McKlein posiada wewnątrz trzy oddzielne komory, z czego jedna przeznaczona na laptopa. Posiada skórzane uchwyty oraz dopinany pasek.

Cena: 999 zł

Wymiary: 43 cm x 33 cm x 15 cm

Kolory: brązowy, czarny

 

Miejsce nr 2 - teczka Lexington od McKlein 

McKLein teczka Lexington

Elegancka teczka posiada trzy, oddzielnie komory. Jedna z nich została specjalnie dostosowana do przechowywania laptopa. Zamykana na metalową klamrę.

Cena: 699 zł

Wymiary: 43 cm x 35 cm x 12 cm

Kolory: czarny, brązowy

 

Miejsce nr 3 - teczka Valentini Monza

Teczka Valentini Monza

Bardzo stylowa aktówka biznesowa, która została wykonana ze skóry cielęcej. Wewnątrz znajdują się trzy komory oraz liczne kieszenie zamykane na zamek. Posiada bardzo nowoczesny design.

Cena: 999 zł

Wymiary: 41 cm x 30 cm x 14 cm

Kolor: Ciemny brąz 

Miejsce 4 – torba z kolekcji City Leather od Wittchen

torba Wittchen City Leather

Oryginalna teczka od Wittchen wykończona skórą licową. Posiada jedną komórę główną oraz dwie kieszenie.

Cena: 1049 zł

Wymiary: 37 cm x 27 cm x 10 cm

Kolor: czarna


Miejsce 5 – teczka od firmy Ochnik
Teczka firmy Ochnik

Ekskluzywny produkt ze skóry bydlęcej posiada błyszczące wykończenie. Ma dwie otwarte kieszenie zamykane klapą na zatrzask. W zestawie znajduje się pasek.

Cena: 1099 zł

Wymiary: 38 cm x 25 cm x 10 cm

Kolor: czarna


Miejsce 6 – neseser firmy Kemer

Neseser fimy Kemer
 

Wykonana z zamszowej skóry naturalnej. Zdobią ją eleganckie, srebrne okucia. Posiada jedną komorę zapinaną na dwie klamry.

Cena: 600 zł

Wymiary: 40 cm x 30 cm x 14 cm

Kolor: czarny


Miejsce 7 - teczka skórzana Galskór
skórzana teczka męska Galskór

Tradycyjna teczka, wykonana ze skóry naturalnej. Na spodzie znajdują się metalowe nóżki dla zabezpieczenia materiału. Posiada metalowy zamek z kluczykiem.

Cena: 359 zł

Wymiary: 47 cm x 32 cm x 19 cm

Kolor: czerwony, brązowy, czarny


Miejsce 8- teczka skórzana Benito od Vera Pelle

teczka Benito od Vera Pelle

Skórzana teczka męska wyposażona w trzy komory, ze specjalnym miejscem na laptopa. Do zestawu dołączono pasek na ramię.

Cena: 379 zł

Wymiary: 40cm x 32 cm x 15 cm

Kolory: brąz, ciemny brąż, czarny


Miejsce nr 9 – męska teczka Giorgio firmy Vera Pelle

teczka Giorgio firmy Vera Pelle
 

Solidna teczka z wysokiej jakości skóry licowej. Wyposażona w dodatkowy, odpinany pasek na ramię. Wewnątrz posiada dwie komory. Zamykana na zatrzask z kluczykiem.

Cena:329 zł

Wymiary: 38 cm x 29 cm x 9 cm

Kolor: brązowy, czekoladowy, czarny


Miejsce 10 – aktówka męska A-Art
męska aktówka A-Art

Męska teczka z eko skóry zamykana za zatrzask. Wewnątrz znajdują się 4 osobne komory oraz dodatkowe kieszenie na mniejsze rzeczy. Posiada klasyczne, srebrne wykończenie.

Cena: 149,90 zł

Kolory: brązowy, czarny

Wymiary: 43 cm x 28,5 cm x 16 cm


Podsumowanie 


Zakup teczki służbowej to dla niemal wszystkich biznesmenów priorytet. Jest to bowiem bardzo potrzebny atrybut podczas pracy. Każdy mężczyzna, dokonując zakupu teczki, powinien dostosować wybór do swojego indywidualnego stylu I potrzeb. Według naszego rankingu najlepszych teczek skórzanych popartego testami i własnymi spostrzeżenami to właśnie firma McKlein dostarcza wysokiej jakości produktów, które powinny trafić w gusta każdego biznesmena. Jest to ekskluzywna galanteria skórzana wykonana z najwyższej jakości skóry naturalnej. Oprócz teczek w asortymencie można znaleźć plecaki, torby, portfele czy paski. Wszystkie produkty wykonane są z największą dbałością o szczegóły, a eleganckie wykończenia sprawia, że taki dodatek sprawdzi się w każdej okazji. Jeśli zatem szukasz idealnej teczki służbowej, koniecznie sprawdź ofertę McKlein. 

Jeśli ktoś z naszych czytelników ma w zanadrzu innych faworytów z zakresu teczek biznesowych prosimy o kontakt, chętnie poznamy Wasze typy i uwagi o produktach. 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również