• Moda w zasięgu ręki
img

Skórzana torba: idealna na weekendowy wyjazd

Mimo sezonu wakacyjnego nie wszyscy mają okazję wziąć odpowiednio dużo urlopu, aby należycie odpocząć od pracy. Wyjściem w takiej sytuacji są częste wyjazdy weekendowe, które pozwalają chociaż na chwilę odpocząć od szefa, obowiązków, spotkań i konferencji. Wystarczy spakować się w piątek rano, w piątek po pracy wsiąść w samochód, pociąg lub autobus, aby jeszcze wieczorem spacerować po polskiej plaży lub górach. Taki krótki, ale jednak odpoczynek, znajduje coraz więcej zwolenników. Takie wyjazdy są tanie, wygodne i dzięki nim można zwiedzić praktycznie całą Polskę.

Aby taki wyjazd był odpowiednio udany, musisz zadbać o to, z jaką torbą podróżujesz. Idealna na weekendowy wyjazd będzie skórzana torba - na ramię lub na kółkach. Oba warianty gwarantują niezawodność w każdej sytuacji oraz styl, którego nie może zabraknąć w trakcie takich weekendowych podróży.

Przy wyborze torby weekendowej kieruj się jej wielkością. Aby móc cieszyć się weekendem spędzanym w innym miejscu niż twój dom, nie musisz zabierać ze sobą ogromnej ilości rzeczy. Wystarczą ubrania na 2 dni oraz do tego podstawowe kosmetyki. Ewentualnie laptop lub tablet. Wszystko to zmieści się w niedużej, weekendowej torbie skórzanej. Bez konieczności zabierania ze sobą niewygodnej walizki i ciągnięcia jej za sobą przez całe miasto.

Skórzana torba podróżna na ramię

W trakcie krótkiego, weekendowego wyjazdu bardzo dobrze sprawdzi się nieduża torba podróżna na ramię. W jej wnętrzu musisz zmieścić ubrania na zaledwie 2 dni oraz kosmetyczkę z niezbędnymi przyborami. Nie potrzebujesz do tego dużych, niewygodnych toreb, które spowalniają przemieszczanie się i powodują bardzo duże zmęczenie. Postaw na lekkość, wygodę i rozsądne gospodarowanie czasem.

Skórzana torba weekendowa

Nic nie cieszy bardziej niż stylowe podróżowanie. A styl w przypadku toreb podróżnych to głównie skóra. Materiałowe torby weekendowe nie wyglądają ładnie, elegancko, ani nie gwarantują niezawodności na lata. W przypadku toreb skórzanych otrzymujemy kilkuletnią gwarancję od zniszczeń, a oprócz tego piękny wygląd. Skórzana torba weekendowa pasuje do wszystkich casualowych ubrań bez względu na to, czy mowa o damskiej sukience, czy męskich szortach. Design tego typu toreb jest bardzo prosty i klasyczny, ale dzięki wykonaniu torby ze skóry gwarantuje naprawdę stylową podróż na poziomie.

 

torba weekendowa

Skórzana torba na aparat – lekka i wygodna

Amatorskie aparaty nosimy zwykle na szyi, jednak w trakcie dłuższych wędrówek może się to okazać zbyt dużym obciążeniem. Ponadto, taki sposób przechowywania aparatu nie jest prawidłowy, ponieważ nie chroni go przed uszkodzeniami, nie mówiąc o deszczu, wietrze, pyle i innych. Nowoczesne skórzane torby na aparaty fotograficzne są lekkie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Można nosić je na ramieniu jak zwykłą torebkę, dzięki czemu ciężar aparatu nie spoczywa na szyi, ani nie obciąża pleców.

Skórzana torba fotograficzna – na cięższą artylerię

Weekendowy wyjazd to moment, w trakcie którego miłośnicy fotografii mogą nabrać nowych umiejętności, sfotografować nieznane miejsca i niezwykłe zjawiska. Jak wiadomo, sprzęt fotograficzny jest naprawdę ciężki zwłaszcza, kiedy zabieramy ze sobą kilka obiektywów, a do tego jeszcze statyw. Aby mimo takiego obciążenia mieć możliwie jak najbardziej wolne ręce, najlepiej jest kupić skórzaną torbę fotograficzną. Zaprojektowana specjalnie z myślą o przechowywaniu w jej wnętrzu aparatu oraz obiektywów, posiada odrębne komory na obiektywy, osobną na body i kilka mniejszych na inne fotograficzne akcesoria. Uchroni sprzęt przed wstrząsami, uderzeniami i działaniem czynników atmosferycznych.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również