• Moda w zasięgu ręki
img

Modne plecaki skórzane, nie tylko dla młodzieży

W świecie mody zdominowanym przez damskie torebki oraz dostępne zarówno dla mężczyzn i kobiet torby na ramię jest niewiele miejsca na inne dodatki. Często zapominamy o istniejących wśród nich plecakach skórzanych, które są świetną i niejednokrotnie o wiele lepszą odskocznią od nudnych toreb.

Ich funkcjonalność, wygląd, styl i klasa dorównują najpiękniejszym torbą i torebkom od znanych projektantów, a wprowadzenie ich na salony (a już na pewno do biur) pozostaje tylko kwestią czasu.

Plecak vintage – modny, a przede wszystkim wygodny

Na początku opisu tego produktu należy wspomnieć, czym jest określenie ‚vintage’. Używa się go głównie przy opisie skóry, z której został wykonany dany przedmiot. Skóra typu vintage to jak najbardziej nowa, nieużywana skóra, która została w specjalny sposób postarzona, aby wyglądać jak skóra kilkunastoletnia. 

Plecaki vintage są zatem wykonane właśnie z takiej skóry, czego efektem jest wyjątkowy styl, niemożliwy do osiągnięcia w żadnej torebce na ramię, czy skórzanej teczce. Taki plecak jest jednym z najwygodniejszych dodatków, o jakim można pomyśleć - równomiernie rozłożony na plecach chroni twoje plecy przed nadmiernym przeciążeniem, co ma miejsce w przypadku korzystania z klasycznej torby na ramię, torebki lub teczki. Korzystając z niego możesz śmiało i bez żadnych problemów robić po pracy zakupy lub spotkać się ze znajomymi, nie martwiąc się o męczącą torbę, zwisającą smętnie z ramienia.

Plecak do liceum – skórzany, pójdzie z Tobą na studia!

Zwłaszcza mężczyznom ciężko jest dobrać taki dodatek, który pozwoli na jednoczesne zabranie ze sobą na studia laptopa, zeszytu, lunchu, butelki wody, portfela i jeszcze kilku innych przedmiotów. Klasyczne torby na ramię po prostu nie radzą sobie z taką ilością rzeczy, a wszelkie próby upchnięcia ich na siłę kończą się brzydkimi odkształceniami skóry, czy innych materiałów, a późniejsze korzystanie z tych przedmiotów jest bardzo utrudnione i po prostu niewygodne. 

Modny plecak skórzany

Dobrą alternatywą dla takich problematycznych toreb są właśnie plecaki skórzane. Tak samo eleganckie jak klasyczne torby, oferują ogromną przestrzeń wewnętrzną, do której zmieścisz wszystko to, czego potrzebujesz na uczelni jak i bezpośrednio po zajęciach. Plecaki posiadają również regulowane ramiona, które pozwalają na dowolne ich obniżenie. To z kolei dostosowuje je do każdego stylu - eleganckiego oraz bardziej nonszalanckiego, dlatego nie musisz obawiać się, że taki plecak nie będzie pasował do twoich ulubionych ubrań.

Stylowe plecaki damskie, do pracy i na zakupy

Plecaki skórzane to nie tylko stylowy dodatek dla mężczyzn, ale także dla kobiet. Zwykle są to modele uniseks, które nabierają odpowiedniego charakteru dopiero po zestawieniu z odpowiednio damskimi lub męskimi ubraniami.

Plecaki skórzane damskie to zwykle średniej wielkości modele, oferujące jedną główną komorę oraz kilka kieszonek zewnętrznych. Część z nich posiada podzielone wnętrze, dzięki czemu przedmioty na studia lub dokumenty do pracy mogą zostać spokojnie oddzielone np. od części na zakupy lub części lunchowej. Nie musisz obawiać się, że skórzane plecaki nie są wystarczająco eleganckie i nie nadają się do biura. Jest to absolutna nieprawda. Fakt wykonania ich z prawdziwej skóry sprawia, że z powodzeniem możesz zastępować nimi tradycyjne torebki i zabierać je na spotkania służbowe, konferencje, szkolenia, czy rozmowy kwalifikacyjne. 

Skórzany plecak to prawdziwie wyjątkowy styl, który możesz kreować w dowolny sposób. Wyobraź sobie elegancki kobiecy garnitur, wysokie szpilki oraz lekko poluzowany na ramionach plecak. Taka stylizacja wygląda jak prosto z pokazów mody największych projektantów i wprowadza wiele lekkości do tradycyjnej mody biurowej. Jeśli chcesz wyróżnić się nienagannym stylem, skórzane plecaki są produktem dla ciebie.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również