• Moda w zasięgu ręki
img

Skórzany portfel na długie lata

Pogarszająca się jakość produktów, jakie możemy kupić w tzw. sieciówkach coraz częściej utwierdza swoich klientów w przekonaniu, że pora zacząć poszukiwać marek, które do jakości przykładają o wiele większą uwagę. Galanteria skórzana, dostępna w większości znajdujących się w centrach handlowych sklepów jest trwała przez znacznie krótszy czas, niż można by było tego oczekiwać. Zamiast wykłócać się ze sprzedawcami o możliwość zwrotu lub wymiany zniszczonego towaru warto rozejrzeć się za sklepami internetowymi, oferującymi produkty znacznie wyższej jakości i w te święta podarować swoim bliskim prezent, na jaki w pełni zasługują.

Zaufane portfele skórzane

Skóra ekologiczna stała się ostatnio dość popularna, jednak nie jest ona ani w połowie tak trwała jak prawdziwa skóra naturalna. Portfele skórzane z niej wykonane są w pełni niezawodne – ich użytkowanie nawet w ekstremalnych warunkach po kilkanaście razy w ciągu dnia nie spowoduje zniszczenia portfela. Skóra naturalna ma tą jedną właściwość, że pomimo zarysowań, obtarć, a nawet zalania, ciągle jest tak samo trwała jak na początku. Portfele skórzane to zakup na lata- te błyszczące, czy lakierowane mogą po kilku latach ulec przetarciu i po prostu nie wyglądać już tak samo elegancko jak w momencie zakupu, jednak ich funkcjonalność pozostanie niezachwiana.

Elegancka galanteria skórzana

Portfele skórzane to nie wszystko. Skóra naturalna to materiał, z którego szyta jest cała galanteria skórzana. W jej skład wchodzą między innymi torby na laptopa, teczki skórzane, torby na ramie, no i oczywiście torebki damskie skórzane. Użycie skóry do wyrobu któregokolwiek z tych akcesoriów daje gwarancję niezawodności produktu na lata. Ponadto, galanteria skórzana jest niezwykle elegancka i na stałe wpisała się w kanon szeroko rozumianej mody biznesowej. Torby na kółkach oraz torby na laptopa i torebki skórzane damskie, które są najczęściej używanymi w biznesie dodatkami muszą być eleganckie i wywierać na rozmówcy odpowiednie wrażenie. W tej roli nie sprawdzą się torby materiałowe, czy ze skóry ekologicznej. Biznes rządzi się swoimi prawami, a wysoka jakość jest tu największym priorytetem. Zwróć uwagę, jak wiele biznesmenów posiada torby skórzane i teczki: podstawą sukcesu w tej branży są odpowiednie dodatki i dopasowanie się stylem do otoczenia.

portfel ze skóry dla kobiety

Czym powinien wyróżniać się idealny portfel skórzany damski?

Nie ma chyba kobiety, która przy zakupie portfela nie będzie kierowała się wyglądem. To, jak portfel skórzany damski został zaprojektowany odgrywa kluczową rolę. W zależności od przeznaczenia powinien być albo elegancki, albo zupełnie kolorowy, bardziej casualowy. Jeśli nie chcesz kupować dwóch portfeli, wybierz ten bardziej klasyczny. Zestawiając go z eleganckimi ubraniami otrzymasz równie elegancki portfel, a jeśli będziesz chciała, aby zyskał bardziej nieformalny sznyt, po prostu załóż równie nieformalne ubrania. Ponadto, portfele skórzane powinno cechować duże wnętrze. Kilka przegródek na karty kredytowe oraz lojalnościowe do wielu sklepów, duża przestrzeń na banknoty i drobne karteczki oraz rachunki, ale przede wszystkim wygodna kieszonka na bilon,z której będzie można w łatwy i szybki sposób wyjąć drobne monety, nie uszkadzając sobie przy tym paznokci. Dokładnie tymi cechami powinien charakteryzować się idealny portfel skórzany damski.

Jaki powinien być portfel skórzany męski?

Mężczyźni nie przykładają dużej wagi do wyglądu. Ich idealny portfel skórzany powinien być przede wszystkim w jednolitym kolorze: czarnym lub brązowym. W zależności od indywidualnych upodobań może być lekko lakierowany lub z naturalnej, surowej skóry. Mężczyźni nie noszą ze sobą aż tylu kart co kobiety, ale za to zdecydowanie częściej korzystają z gotówki, czyli dużej komory na banknoty. Powinna być ona dość spora, aby zmieściła się w niej męska dłoń, znacznie przecież większa od kobiecej. Dobrze jeśli portfel skórzany posiada dodatkowe, wyciągane etui na kartę kredytową oraz prawo jazdy, dzięki czemu idąc na szybkie zakupy lub po prostu jadąc do znajomych nie trzeba zabierać ze sobą całego, ciężkiego portfela.

 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również