• Moda w zasięgu ręki
img

Bilonówka – drobne zawsze pod ręką

Trójkątna, okrągła, prostokątna, kwadratowa - to kształty najmodniejszych w tym sezonie bilonówek. Dzięki nim w kilka chwil odnajdziesz drobne pieniądze: czy to na parkingu, w sklepie spożywczym, kiosku czy innych miejscach, z jej pomocą już nigdy nie zgubisz żadnej monety. To dodatek dla osób praktycznych, które mimo posiadania kart lubią od czasu do czasu zapłacić prawdziwymi pieniędzmi, usłyszeć ich dźwięk i po prostu je zobaczyć. W jaki sposób wybrać dla siebie najlepszą bilonówkę? Przeczytaj poniższy tekst.

Bilonówka skórzana – zamiast grubego portfela

Wiele mężczyzn nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez portfela. Nie zawsze jednak można zabrać ze sobą gruby i ciężki portfel - a to ze względu na brak możliwości schowania go w kieszeni, czy też z powodu braku torby, czy teczki. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest bilonówka. W jej wnętrzu zmieścisz nawet kilkadziesiąt złotych w drobnych nominałach i kilkaset w banknotach, dzięki czemu problem braku pieniędzy w czasie wyjścia do kina czy teatru już nigdy nie będzie Ci doskwierał.

Bilonówki są lekkie, wygodne i bardzo praktyczne. Nie obciążają kieszeni czy torby tak mocno, jak tradycyjne portfele. Są o wiele łatwiejsze w użytkowaniu zwłaszcza wtedy, kiedy chcesz wydobyć z ich wnętrza drobne monety. Klasyczne portfele męskie posiadają zwykle zbyt małą w stosunku do męskiej ręki kieszonkę na drobne, przez co wydobycie ich z staje się nie lada wyzwaniem. Bilonówki z kolei posiadają „język”, który po rozłożeniu znacznie ułatwia dostęp do wnętrza. Na jego powierzchni możesz także przejrzeć nominały bilonu, czy banknotów i przygotować odliczoną ich kwotę.

skórzana bilonówka

Bilonówka w kolorze czarnym – modny dodatek 2017

Każdy sezon ma swój najważniejszy i najmodniejszy dodatek i właśnie tak jest w przypadku bilonówki. Jest hitem wszystkich kolekcji jesienno-zimowych na 2017/2018 rok, dlatego jeśli interesujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy i lubisz być na czasie na pewno już wiesz, że bilonówka jest dodatkiem, który po prostu musisz mieć.

Ponadczasowym kolorem jest czerń, która jest raczej oczywistym wyborem jeśli chodzi o sezon jesienno-zimowy. Jeśli chcesz być bardziej oryginalny, postaw na jaśniejsze kolory skóry. Wiśnia, naturalny brąz, naturalny beż, czy może koniak - wszystkie te odcienie nieco ożywią Twoje codzienne stylizacje, dodając im elegancji i klasy. Kolor koniakowy i beżowy to świeże spojrzenie na jesienno-zimową modę, któremu powinieneś poświęcić nieco więcej czasu, planując zestawy ubrań do pracy na nadchodzące miesiące.

Bilonówka – drobiazgowość w każdym calu

Skórzana bilonówka to niewielkich rozmiarów gadżet, który maksymalnie ułatwia życie. Najlepiej sprawdza się w trakcie wyjść do teatru, kina, czy na ważne biznesowe spotkania. Wszędzie tam, gdzie portfel jest po prostu za duży warto wymienić go na klasyczną bilonówkę. Kupując taki dodatek możesz być pewien bezpieczeństwa swoich pieniędzy, przy jednoczesnej oszczędności miejsca i energii, jakie musiałbyś włożyć w zabranie ze sobą grubego i dużego portfela. Osobna torba zabrana tylko po to, aby włożyć do niej portfel? Po co się męczyć! Zamień go na bilonówkę.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również