• Moda w zasięgu ręki
img

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – modna galanteria męska 2017

W nowym roku 2017 zachwyć wszystkich swoim wyglądem. Oprócz idealnie skrojonych garniturów, dopasowanych koszul i pięknych krawatów musisz także zadbać o dodatki, na które na co dzień nie zwracasz tak dużej uwagi. Dodatkiem tym jest galanteria skórzana. Na co dzień traktowana przez wielu mężczyzn raczej po macoszemu.

Torba skórzana oraz portfel skórzany są przecież po to, żeby ich używać, a kupowanie ich w większej niż jedna sztuka ilości nie ma większego sensu. To błędne myślenie powinno ustąpić nowoczesnym i eleganckim saszetkom, aktówkom i etui na wizytówki. Ten skórzany must-have obowiązuje przecież także i Ciebie!

Saszetka skórzana – must have w nowym roku kalendarzowym

Jeśli nie lubisz ciężkich toreb skórzanych lub po prostu w niektórych wypadkach nie jest potrzebna Ci aż tak duża przestrzeń do przechowywania, warto rozważyć kupno takiego dodatku. Saszetka skórzana jest znacznie mniejsza od torby skórzanej. Zmieści się do niej tylko kilka najważniejszych przedmiotów: trochę dokumentów, portfel, klucze i etui na wizytówki. Styl saszetek jest bardzo elegancki, dopasowany do większości garniturów- bez obaw możesz zabrać ją na jednorazowe spotkanie biznesowe, czy spotkanie z klientem na mieście. Jest lekka, wygodna i coraz częściej doceniana przez najważniejsze postacie biznesu. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten typ dodatków, aby pokazać innym, że dbasz o najmniejsze detale swojego wyglądu.

Pełen profesjonalizm – skórzane etui na wizytówki

Zapewne jesteś posiadaczem metalowego, bądź srebrnego wizytownika, który od kilku lat niezmiennie towarzyszy Ci na wszystkich zebraniach i spotkaniach. Nie uważasz, że nadeszła pora na zmianę? Nowością w tym sezonie są skórzane etui na wizytówki. Ich wygląd przypomina mniejszy portfel skórzany, jednak wnętrze przystosowane jest do przechowywania tylko i wyłącznie wizytówek. Kilka wygodnych przegródek pozwala na schowanie w jego wnętrzu sporej ilości wizytówek, które możesz rozdawać na biznesowych spotkaniach, konferencjach, wykładach i szkoleniach.

Stylowa męska galanteria

Wyciągając takie etui wzbudzisz zachwyt, ponieważ nie są one jeszcze tak popularne i znane. Od metalowych i srebrnych wizytowników bez wątpienia odróżnia je wygodna noszenia. Etui nie jest ciężkie, wizytówki nie stukają w jego wnętrzu, a w razie jakiegokolwiek upadku wizytówki nie wysypią się na podłogę i nie zniszczą. Ponadto, skórzane etui na wizytówki jest znacznie bardziej odporne na zarysowania niż te metalowe. Zarysowana w jakimkolwiek stopniu skóra zyskuje swój indywidualny charakter, podczas gdy metalowe etui wygląda po prostu na zużyte i bardzo stare.

Nowoczesna aktówka - klasa sama w sobie

Aktówka, czy inaczej mówiąc skórzany neseser to bez wątpienia ponadczasowy gadżet każdego mężczyzny. Skutecznie łączy w sobie funkcję tradycyjnej torby na ramię z poszerzonymi funkcjami saszetki. Dzięki dobrej organizacji wewnętrznej przestrzeni w poszczególnych komorach zmieścisz dokumenty, projekty, portfel skórzany, etui na wizytówki, butelkę wody, rękawiczki, kluczyki do samochodu i czasopismo oraz tablet. Te najlepsze aktówki męskie wyposażone są w dodatkową saszetkę. Dzięki temu będąc w biurze i wybierając się na spotkanie zespołu nie musisz zabierać ze sobą całej, wypełnionej po brzegi aktówki, a jedynie lekką saszetkę z najbardziej niezbędnymi przedmiotami.

Wielu nowoczesnych mężczyzn rezygnuje z wyboru tego dodatku ze względu na zbyt mało nowoczesny design. Skórzana aktówka w roku 2017 łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesnym sznytem. Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz aktówki z oryginalnymi przeszyciami, a nawet takie o ekstrawaganckich kształtach! Czy widziałeś kiedykolwiek obłą aktówkę?

Pora zrobić noworoczny research tego typu dodatków. Nie zapomnij o sprawdzeniu modeli aktówek, nawiązujących swoim wyglądem do tradycyjnych toreb lekarskich. Są bardzo stylowe i otwierane od góry jak klasyczna torba, zachowując przy tym całą funkcjonalność tradycyjnej aktówki. To świetny pomysł na urozmaicenie tych samych, codziennych stylizacji do biura, które zasługują na lekkie odświeżenie. Dzięki oryginalnej aktówce możesz ożywić każdy, biznesowy look i dodać sobie klasy, niezbędnej w funkcjonowaniu w tym wymagającym świecie.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również