• Moda w zasięgu ręki
img

Skompletuj wyjątkowy zestaw galanterii skórzanej

Czy to w internecie, czy sklepach stacjonarnych, zakupy są czynnością na ogół odstresowującą. Dzięki zakupionym produktom możemy kreować nowe stylizacje, zmieniać style ubierania się i przede wszystkim podkreślać swój charakter. Robimy to na dwa sposoby: za pomocą ubrań i dodatków. W roli tych drugich najlepiej sprawdza się galanteria skórzana. Rosnąca z miesiąca na miesiąc liczba wzorów, kolorów i funkcji daje bardzo szerokie pole do działań w obszarze stylizacji w biznesie.

Czym jest szeroko pojęta galanteria skórzana?

Galanteria skórzana to przede wszystkim torby skórzane, torebki damskie skórzane i oczywiście portfele skórzane. Sam fakt wykonania ich ze skóry sprawia, że są praktycznie niezniszczalne, jeśli użytkujemy je we właściwy sposób. Wszystkie torby, w tym także torby na laptopa, są nieprzemakalne, co jest szczególnie ważne zwłaszcza jesienią i zimą, a torby damskie skórzane w porównaniu z klasyczną torebką ze skóry ekologicznej służą swoim użytkowniczkom kilka, a nawet kilkanaście lat dłużej!

Rękawiczki skórzane skrojone na miarę

Tradycyjne rękawiczki nie pasują do eleganckich stylizacji, wyjść do teatru, na służbowy lunch, czy podczas wyjazdu w służbową podróż. Dlatego właśnie warto zakupić rękawiczki skórzane w czarnym lub brązowym kolorze, których uniwersalny krój jest gwarancją odpowiedniego podkreślenia piękna każdej stylizacji. Odważniejszym paniom polecamy także kolorowe rękawiczki skórzane, np. wiśniowe, czerwone, a nawet żółte i zielone. Takie kolory pięknie odznaczą się na tle jednolitej, biznesowej stylizacji i równie dobrze będą pasowały do casualowych, weekendowych stylizacji, np. granatowego bezrękawnika z grubym swetrem.

rękawiczki ze skóry naturalnej

Torebki skórzane – ponadczasowy klasyk

W garderobie każdej kobiety zawsze znajduje się od kilku do kilkunastu torebek. Są one czymś więcej, niż tylko dodatkiem – to, w jakim miejscu przechowujemy przedmioty codziennego użytku mówi o użytkowniczce torebki bardzo dużo. Torebki skórzane to bardzo dobry sposób pokazania swojej wysokiej pozycji w pracy, osiągnięć życiowych i przede wszystkim zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na rozmowie o pracę i każdej innej rozmowie, którą odbywamy z innymi kobietami. Mężczyźni zwracają na nie uwagę nieco rzadziej, jednak osoby, na których ci zależy, zawsze poznają wysoką jakość torebki. Od kilku lat torebki skórzane to coś więcej, niż klasyczna torebka. Na rynku znajdują się modele, spełniające funkcję także torby na laptopa! Wnętrze takiej torebki skrywa oprócz standardowych komór na dokumenty i inne przedmioty zawiera także komorę na laptopa lub netbooka. Ten bardzo wygodny sposób noszenia sprzętu elektronicznego pokochało wiele blogerek, businesswoman i kobiet pracujących zawodowo.

Portfel pasujący do damskiej torebki

W kobiecym świecie wszystko musi do siebie pasować. Tak samo jak w przypadku torebki damskiej, pasującej do ubrania, portfel damski powinien (chociaż nie musi) pasować do torebki. Liczy się nie tylko jego kolor, ale także wnętrze, ponieważ nie ma nic gorszego jak portfel, niedopasowany do oczekiwań klientki. Portfele damskie skórzane to naprawdę ogromny wybór: od najmniejszych, przeznaczonych do noszenia głównie gotówki i dowodu osobistego, przez te bardziej rozbudowane, w których zmieścimy kilka różnych kart, po portfele o ogromnej pojemności, mogące pomieścić prawo jazdy, dowód osobisty, kilka różnych kart kredytowych, karty stałego klienta do ulubionych sklepów, banknoty, monety i zdjęcia ukochanych osób. Część portfeli otwierana jest w sposób standardowy, a ta bardziej nowoczesna część swoim wyglądem przypomina mniejszą kopertówkę, a po rozłożeniu ich wnętrze prezentuje się naprawdę okazale. Wybierając portfel, pasujący do torebki pamiętaj, że nie musi on być dokładnie w tym samym odcieniu, co torebka. Idealnym połączeniem są kolory różniące się od siebie o kilka tonów.

Myśląc kategoriami użyteczności na lata, galanteria skórzana jest zawsze najlepszym pomysłem. Chcąc kupić produkt, który będzie służył nawet do kilkunastu lat, wybieraj tylko i wyłącznie skórę, ponieważ nie ma innego materiału, cechującego się tak dużą wytrzymałością jak właśnie skóra.

 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również