• Moda w zasięgu ręki
img

Piórnik w stylu vintage – gadżet nie tylko do szkoły

Zacznijmy od początku, czyli od czasów, kiedy zasiadając w szkolnej ławce martwiłeś się, czy kolega z ławki pozwoli Ci odpisać zadanie domowe z matematyki oraz czy najładniejsza w klasie Zosia zgodzi się pójść z Tobą do kina. To były czasy, prawda?! Teraz, kiedy jesteś już dorosły nie myślisz o szkole, ani o przedmiotach, do których musiałeś zakuwać po nocy. Lata, kiedy chodziłeś do szkoły z czasami obecnymi łączy jeden niepozorny przedmiot - piórnik. Dlaczego ciągle powinieneś z niego korzystać, mimo upływu tylu lat?

Piórnik skórzany – podstawowe zalety

Największą zaletą skórzanego piórnika jest możliwość przechowywania w jednym miejscu ołówka, długopisu, pióra i ewentualnie kilku dodatkowych przyborów piśmienniczych - tak na wszelki wypadek. Korzystając z jednego, wrzuconego luzem do wnętrza ogromnej torby długopisu narażasz się na możliwość zagubienia go i niełatwego zlokalizowania podczas ważnego spotkania, konferencji, czy szkolenia. Nie ma nic bardziej irytującego niż śpieszenie się ze znalezieniem ważnego długopisu w momencie, w którym od kilku minut powinieneś robić notatki.

Skórzany piórnik to również gwarancja bezpieczeństwa pióra, które bardzo często lubi się wylewać we wnętrzu torby oraz pewność szybkiego odnalezienia niezbędnego przyboru w zaledwie kilka sekund!

Piórnik tuba – na kredki i flamastry

Schodząc nieco bardziej na ziemię i porzucając sztywne, biurowe spotkania pomyśl o swoim dziecku. Na pewno dbasz o to, aby chodziło w modnych i ładnych ubrankach, bawiło się najlepszymi zabawkami, krótko mówiąc miało to, co najlepsze. Zadbaj o nie również na linii akcesoriów piśmienniczych. Podaruj mu wyjątkowy piórnik tubę, w którym łatwo zmieści swoje ulubione przybory. Tuby to najłatwiejsze w obsłudze przez dziecięce rączki piórniki, ponieważ bardzo łatwo jest włożyć do nich rękę i wyjąć przedmiot, którego dziecko w danej chwili potrzebuje.

eleganciki piórnik skórzany

Tego typu piórniki występują w wielu kolorowych wzorach, które są zgodne z dziecięcymi trendami - bajkowe czy filmowe postacie spoglądają z nich uśmiechnięte na dziecko, zachęcając do wykorzystywania nie tylko jego podstawowej funkcji, ale również do zabawy. W trakcie przerwy czy nudnych zajęć taki piórnik będzie naprawdę fajnym dodatkiem.

Duże piórniki – dla prawdziwego artysty

Bez względu na wiek, zarówno młodzi jak i starsi artyści potrzebują odpowiednich dodatków, które pozwolą na bezpieczne przechowywanie przyborów artystycznych. Mowa o mazakach, cienkopisach, ołówkach i wszystkich innych akcesoriach, niezbędnych w codziennym szkicowaniu, malowaniu, czy np. projektowaniu mody. Duże piórniki są w tym przypadku najlepszą propozycją - zwykle rozkładane, składają się z kilku części i posiadają mocne gumki, dzięki którym można ułożyć w równym rzędzie wszystkie przybory. W przypadku tych wieloczęściowych najlepiej jest wybrać model zamykany na zamek błyskawiczny. Zamek zabezpiecza piórnik przed otwarciem we wnętrzu torby, chroni również przed lubiącym wylewać się atramentem pióra, czy innych mazaków.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również