• Moda w zasięgu ręki
img

Wiosną, czas na plecak!

To najlepsza pora roku na zmiany. Zapewne co rok obiecujesz sobie, że „w tym roku zacznę się inaczej ubierać” albo „w tym roku wyrzucę tą koszmarną torbę!”. No bo kto z nas sobie tego nie obiecuje? Istnieją jednak dwie grupy ludzi: pierwsza realizuje te postanowienia, a druga… No cóż. Czeka na motywujący tekst, który zainspiruje ją do wiosennych zmian. Obiecaj, że zaraz po przeczytaniu tego tekstu zajrzysz do swojej garderoby i wyrzucisz z niej znienawidzoną torbę, teczkę, stary skórzany pasek, który już się rozlatuje i jeszcze te buty, których nie czyściłeś od roku. Dobra?

Skórzany plecak idealny na wiosnę

Wychodzisz z pracy, na zewnątrz ciągle świeci słońce, robi się coraz cieplej, a Ty… Idziesz przez miasto w garniturze, z ciężką i niewygodną teczką w ręce. A gdyby tak pozbyć się tego problemu? Nie mówimy od razu o wyrzucaniu teczki do kosza, a o zwyczajnym zastąpieniu jej nowoczesnym skórzanym dodatkiem, podbijającym serca biznesmenów na całym świecie. Mowa o tytułowym plecaku skórzanym. To absolutny hit większości międzynarodowych korporacji i firm, głównie ze względu na ogromną wygodę. Męska skórzana teczka w najtrudniejszych momentach może ważyć nawet 8-9 kilogramów. Laptop, dokumenty - one nie ważą kilograma. Noszenie takiego ciężaru w teczce byłoby krótko mówiąc samobójstwem, dlatego warto rozważyć zamianę teczki właśnie na taki plecak. Trzeba Cię jeszcze przekonywać? Koniecznie przeczytaj ciąg dalszy tekstu.

skórzany plecak do garnituru

Czy można nosić skórzany plecak do garnituru? 

A czy widziałeś kiedyś cokolwiek skórzanego, co nie pasuje do garnituru? Na pewno nie. Dlatego właśnie bez obaw możesz nosić skórzany plecak również z garniturem. Mało tego, ta moda przyszła do nas z zachodu, gdzie biznesmeni, kończący pracę mieli już dość noszonych w rękach teczek i chcieli spróbować czegoś nowego. A co sprawdza się najlepiej zamiast teczki? Plecak! Wygodne skórzane plecaki męskie to strzał w dziesiątkę dla każdego zapracowanego mężczyzny. Są eleganckie, doskonale wykonane, posiadają dużo miejsca w swoim wnętrzu, mieszczą wiele dokumentów i przede wszystkim pasują do garnituru. Niektóre modele posiadają również możliwość odpięcia uszu i noszenia ich jak teczki, co sprawdza się głównie w biurze. Po skończonej pracy wystarczy przypiąć do niej uszy i swobodnie korzystać z pełnowartościowego plecaka. Wygodnie? I jak stylowo!

Pielęgnacja skórzanego plecaka krok po kroku

Najprostszym sposobem pielęgnacji skórzanych dodatków jest regularne czyszczenie ich wilgotną szmatką. Trzeba robić to co najmniej raz w tygodniu, w przypadku większych zabrudzeń od razu po powrocie do domu. Istnieje również szeroka gama środków do pielęgnacji galanterii skórzanej: od past, sprayów, nasączanych ściereczek, aż po specjalne olejki. Od Ciebie zależy, który ze środków wybierzesz i z którego będzie Ci najwygodniej korzystać.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również