• Moda w zasięgu ręki
img

Poznaj torebki modne w tym sezonie!

Moda zmienia się z roku na rok i czasami ciężko jest za nią nadążyć. Dlatego właśnie poniższy poradnik będzie nieco inny niż wszystkie inne. Znajdziesz w nim porady, w jaki sposób wybrać ponadczasową torebkę, która będzie tak samo modna w tym, jak i następnym sezonie. Na rynku istnieje kilka rodzajów torebek, które odświeżane są co sezon (otrzymując np. drobne detale w bardziej nowoczesnej odsłonie), nie tracąc jednak na swoim pierwotnym wyglądzie. Jesteś ciekawa, co to za modele?
 

Mała torebka damska – modna i przydatna przez cały rok

 

Nie ma chyba kobiety, która nie posiadałaby w swojej garderobie małej torebki na ramię. Najczęściej korzystamy z nich latem, kiedy nie chcemy zakładać do delikatnej sukienki żadnej ciężkiej torebki. Nie wyklucza to jednak możliwości korzystania z nich także zimą! Krótka kurtka w wojskowej kolorystyce połączona z jeansami, wygodnymi kozakami i delikatną małą torebką będą wyglądały świeżo, nowocześnie i co najważniejsze - zupełnie inaczej niż wszystkie inne stylizacje, które możemy zaobserwować zimą na polskich ulicach.
 

Torebka damska ze skóry naturalnej
 

Najpopularniejszy rodzaj torebek. Często wybierane ze względu na swoją niezawodność, piękno i trwałość na lata. Doskonałe jako dodatek do płaszcza, kurtki, marynarki, czy swetra. Są wszechstronne i uniwersalne - z powodzeniem możesz nosić je w pracy oraz na zakupach, w trakcie podróży i wszędzie tam, gdzie chcesz wyglądać po prostu pięknie.

torebka ze skóry

Część torebek została przystosowana do między innymi pracy w biurze, posiadając dużą ilość przegródek i komór, pozwalających na łatwą segregację dokumentów i raportów. Niektóre posiadają nawet komory na laptopa, dzięki czemu nie musisz nosić ze sobą dodatkowej torby na komputer. Z kolei równie mocno popularne torebki shopperki wykonane ze skóry cechuje lekkość i łatwość w dostaniu się do jej zawartości.

 

Torebka damska do samolotu – podręczny bagaż na karnawał za granicą
 

Biorąc pod uwagę fakt, że linie lotnicze coraz bardziej restrykcyjnie podchodzą do ilości zabieranych na pokład samolotu bagaży, warto zainwestować w dodatek, który sprawdzi się właśnie w trakcie takich podróży. Jeśli często latasz samolotami czy to w służbowe podróże, czy to na weekendowe wypady do Europy, warto rozważyć właśnie taką samolotową torebkę. Czym powinna się ona charakteryzować? Przede wszystkim większymi rozmiarami - musisz zmieścić w niej dokumenty, picie, szalik (klimatyzacja na pokładzie samolotu może być naprawdę męcząca), przewodnik, książkę, tablet i wiele, wiele innych rzeczy. Nie bierz zatem w podróż samolotem małej torebki, ponieważ nawet najlepiej spakowana, będzie stanowiła duży problem w trakcie wyciągania z niej poszczególnych przedmiotów w trakcie kontroli bezpieczeństwa. Duża torebka rozwiązuje go w kilka chwil - po prostu wrzuć wszystkie rzeczy do środka, nie musząc martwić się o porządek.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również