• Moda w zasięgu ręki
img

Zawartość damskiej torebki

Gdybyś miała określić, co obecnie znajduje się w Twojej torebce, na pewno odpowiesz: wszystko! Przybory do makijażu, drobna przekąska do pracy, lunch, smartfon, klucze, portfel, czasopismo, szczotka do włosów, dokumenty, laptop i wiele innych.

Aby twoja torebka nie przypominała worka o bliżej niezidentyfikowanej zawartości, w którym znalezienie czegokolwiek dosłownie graniczy z cudem, zainwestuj w kilka bardzo ważnych przedmiotów, które pozwolą ci okiełznać ten wszędobylski bałagan.

Etui na klucze

Niby mała, ale jednak bardzo przydatna rzecz. Etui na klucze posiada wiele zalet, z których mało kto zdaje sobie sprawę. Przede wszystkim dzięki niemu dużo łatwiej będzie ci znaleźć klucze kiedy wrócisz do domu z pracy, czy zakupów. Ponadto, etui zabezpiecza twoje paznokcie, a przede wszystkim lakier przed złamaniem i odpryśnięciem przez wyciągane kluczy z torebki. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i na pewno wiesz, o czym mowa. Poza niewątpliwymi atutami użytkowymi, etui na klucze jest po prostu ładne i eleganckie. Klucze po prosto prezentują się w poręcznym i praktycznym etui o wiele lepiej.

Skórzana kosmetyczka, a w niej ulubiona szminka i perfumy

Klasyczne kosmetyczki to już przeżytek. Posiadając skórzaną torebkę oraz portfel warto, abyś miała w niej jeszcze jeden przedmiot, który dopełni twój look. Skórzana kosmetyczka to stosunkowo nowy gadżet, który z powodzeniem pełni funkcję klasycznej kosmetyczki, zastępując zbyt kolorowe i infantylne wzory klasyczną skórą. Nie ma nic piękniejszego niż dobrze wykrojona skóra, przekształcona później w poręczną kosmetyczkę.

Możesz ją śmiało nosić do pracy i wyciągać w razie potrzeby bez cienia skrępowania. Zbyt intensywny kolor czy wzór to nie problem - tego typu kosmetyczki nie posiadają żadnych zbędnych elementów, są minimalistyczne i proste. Skórzana kosmetyczka to dodatek o usztywnionych ściankach, dzięki czemu znajdujące się w jej wnętrzu drobne przedmioty i przybory do makijażu są w pełni bezpieczne.

Co mieści się w torebce?

Skórzany organizer na dokumenty

Gdzie trzymasz swoje dokumenty? W teczce? A może wrzucone luzem do torebki? Pora to zmienić. Skórzany organizer dokumenty to coraz częstszy i coraz bardziej obowiązkowy dodatek, występujący w większości poważanych biur, kancelarii i gabinetów lekarskich. Każda szanująca się osoba wie, że jeśli chodzi o przechowywanie, skórzany organizer na dokumenty nie ma sobie równych.

Jego sekret tkwi w świetnie zaplanowanym wnętrzu: wewnętrzny wbudowany segregator oraz kilka bardzo dużych i pojemnych kieszonek na pojedyncze kartki pozwoli ci zaprowadzić w nich należyty porządek. Warto wybierać takie organizery, które posiadają wewnętrzną kieszonkę na wizytówki. Dobrze jest mieć je przy sobie.

Portfel skórzany w kolorze torebki

Wiadomo, że buty nie powinny być w tym samym kolorze co torebka i na odwrót. Przeciwnie jest w wypadku portfela i torebki. Tutaj jak najbardziej dopuszczalne jest kupowanie zestawów, czy osobnych elementów w tym samym kolorze. Najpopularniejszymi jest oczywiście czerń i czerwień, ale tej wiosny i lata najmodniejszymi kolorami są lekkie brązy, beże oraz kolor navy blue. Ich największą zaletą jest to, że pasują zarówno do biurowych kreacji jak i codziennych ubrań casualowych. Pamiętaj o tych kolorach, kupując torebkę czy portfel.

Podobieństwo torebki i portfela sprawi, że będą one wyglądały na droższe, lepiej dobrane, a ty sama będziesz sprawiała wrażenie lepiej zorganizowanej i dbającej o nawet najdrobniejsze detale. Portfel skórzany powinien być wykonany z wysokiej jakości skóry, która będzie odporna na codzienne użytkowanie i poradzi sobie w starciu z ostrymi kluczami, znajdującymi si w torebce. Unikaj kupowania portfeli lakierowanych, które po kilkukrotnym wrzuceniu do torebki mogą przestać wyglądać tak dobrze jak w momencie zakupu. 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również