• Moda w zasięgu ręki
img

Etui skórzane – na długopisy, klucze i nie tylko

Drobne przedmioty uwielbiają się gubić. W momencie, w którym wydaje nam się, że właśnie znaleźliśmy sposób na utrzymanie ich w porządku we wnętrzu torby okazuje się, że teraz gubią się one ze zdwojoną siłą. Rozlane pióro w torbie, rozcięta przez klucze podszewka ukochanej torby, czy wciskanie kart kredytowych na siłę do jednej przegródki w portfelu, ponieważ masz ich już zbyt dużo - czy borykasz się z którymkolwiek z powyższych problemów. Na pewno tak. Sposób na wygranie tej walki jest tylko jeden - należy zainwestować w dodatki, które wesprą Cię w zachowywaniu porządku wśród najdrobniejszych gadżetów. Szybko, stylowo i efektywnie. Zaczynamy!

Etui na klucze – wygodne i casualowe

Klucze to jeden z najbardziej podstępnych przedmiotów, które mamy wątpliwą przyjemność przechowywać we wnętrzu torby. Bez względu na to, do jakiej kieszonki je wrzucimy, na koniec zawsze okaże się, że coś przez przypadek zarysowały, wkręciły się w nasze ulubione słuchawki, przebiły podszewkę torby, przez nie pozaginały się dokumenty. Na pewno spotkałeś się z co najmniej jednym z powyższych problemów. Aby ich uniknąć wystarczy zainwestować w skórzane etui na klucze. Brzmi prosto, prawda?

Skórzane etui na klucze to nic innego jak niewielka, rozpinana na zamek błyskawiczny saszetka, która w zależności od rozmiaru posiada jeden lub kilka haczyków na klucze. W jego wnętrzu możesz przechowywać kilka różnych kompletów kluczy: do domu, do bramy, do garażu - wszystkie, które potrzebujesz mieć zawsze przy sobie. Tego typu etui jest bardzo wygodne w użytkowaniu: jest lekkie, praktyczne i bez problemu odnajdziesz je we wnętrzu nawet największej torby.

etui

Etui na długopisy – klasyczne i szykowne

Długopisy i pióra to akcesoria piśmiennicze, które przyprawiają o zawrót głowy niejedną osobę. Ile to razy pióro wylało się we wnętrzu torby, a długopis ukrył się między dokumentami i innymi przedmiotami, nie dając znaleźć się przez kilka dobrych minut? No właśnie. Na pewnym poziomie, zwłaszcza w pracy, takie problemy nie powinny Cię martwić. Wystarczy, że kupisz klasyczne etui na długopisy w formie malutkiego piórnika lub bardziej płaskie, z osobnymi przegródkami na poszczególne długopisy, pióro i ołówek.

Nawet jeśli nie do końca czujesz, dlaczego powinieneś posiadać takie etui, pomyśl o nim jak o kolejnym dodatku podobnym do portfela. Pieniędzy, kart i innych dokumentów nie nosisz upchniętych w kieszeniach spodni, prawda? Właśnie dlatego z długopisami nie powinno być inaczej.

Etui skórzane - na karty kredytowe

Karty kredytowe często nie mieszczą się w przegródkach mniejszych portfeli, w których jest ich po prostu zbyt mało. Na pomoc przychodzi etui skórzane, które jest rewelacyjnym rozwiązaniem na codzienne zakupy, ale również wtedy, kiedy masz w pracy przerwę na lunch. Nie musisz schodzić na niego z torbą i portfelem - wystarczy, że zabierzesz ze sobą małe i praktyczne etui skórzane na karty, aby mieć je wszystkie zawsze pod ręką. W takim etui bez żadnego problemu mieści się również korporacyjny identyfikator - już nigdy nie zapomnisz zabrać go ze sobą do pracy!

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również