• Moda w zasięgu ręki
img

Męski niezbędnik do pracy biurowej

Praca w biurze opiera się przede wszystkim na planowaniu, zarządzaniu i właściwej organizacji. Bez nich ani rusz. Odpowiednie ułożenie dokumentów, ich segregacja i ustalanie priorytetów pozwolą ci na szybsze i bardziej sprawne zrealizowanie wszystkich zadań, czym zaskoczysz swojego szefa i zdecydowanie zyskasz w jego oczach.

Świadomość, że wszystko ma swoje miejsce i znajduje się w odpowiednim porządku sprawi, że będziesz znacznie bardziej spokojny, co będzie widoczne w twoim zachowaniu i sposobie prowadzenia ważnych spotkań.

W codziennej organizacji bez wątpienia pomoże biurowy niezbędnik. W jego skład wchodzą między innymi: torby na laptopa, teczki skórzane i etui na wizytówki.

Ergonomiczna torba na laptopa i dokumenty

Torba skórzana jest jednym z ważniejszych elementów wszystkich stylizacji. Bez względu na to, czy wychodzisz ze znajomymi, czy do pracy, torba dopełnia każdy look. W przypadku pracy w biurze, torba na laptopa musi być maksymalnie elegancka. Abyś mógł zrezygnować z nieestetycznych, tanich toreb z brzydkiego nylonu z logo firmy, produkującej komputery, stworzono hybrydę, czyli torbę na laptopa i dokumenty jednocześnie.

Sekret tej torby tkwi w połączeniu ochronnej komory na laptopa z wyposażeniem tradycyjnej torby na dokumenty. Wzmocniona kieszeń, wypełniona miękką, chroniącą laptopa przed uderzeniami pianką znajduje się zaraz obok kilku dużych komór na dokumenty. Dodatkowe usztywnienia zabezpieczają także kartki przed zagnieceniami, a część toreb posiada wbudowany organizer, dzięki któremu segregacja i selekcja dokumentów następuje już na poziomie wkładania ich do torby. Dzięki niemu szybko i łatwo odnajdziesz ważny dokument nawet wtedy, kiedy zostaniesz poproszony o niego przez swojego szefa na korytarzu czy w windzie.

Teczka dla biznesmena

Torby na laptopa charakteryzuje przede wszystkim piękny design. Zaokrąglone krawędzie torby, estetyczne wykonanie ze skóry naturalnej i dbałość o najmniejsze detale sprawia, że są to idealne torby biznesowe, z którymi śmiało możesz pokazać się nawet na najważniejszym spotkaniu.

Przegląd męskich teczek skórzanych w różnych kolorach

Nie zawsze jednak musisz zabierać ze sobą do pracy laptopa. Wystarczy, że tego dnia weźmiesz skórzaną teczkę, czyli tzw. neseser. Wnętrze tego typu teczek jest proste, ponieważ składa się z jednej lub dwóch komór na dokumenty oraz jednej kieszonki na bardzo drobne przedmioty, które włożone do większej komory mogłyby denerwować wydawaniem dźwięków lub przemieszczaniem się po jej wnętrzu.

Jeśli chodzi o kolorystykę, w biznesie dopuszczalne są tylko dwa kolory męskich teczek: czarny oraz brązowy. To naturalne, stonowane kolory, które bez najmniejszego problemu pasują do wszystkich garniturów i zestawów ubrań, które zakładasz do pracy. Klasyczne, czarne nesesery pasują do zdecydowanie ciemnych garniturów, a te brązowe zarówno do ciemnych jak i nieco jaśniejszych. Unikaj łączenia jasnych garniturów z czarnymi teczkami, ponieważ niewłaściwie dobrane mogą przytłoczyć jasny kolor, przez co będziesz wyglądał nieatrakcyjnie.

Skórzane etui na wizytówki – bo pierwsze wrażenie ma znaczenie 

Najbardziej popularnymi etui na wizytówki są te metalowe lub posrebrzane. Nie ma chyba mężczyzny, który nie posiadałby w szufladzie swojego biurka właśnie tego typu etui. Warto zamienić je na innowacyjne skórzane etui na wizytówki, które wygląda jak pomniejszona wersja portfela. Dzięki takiemu etui wizytówki będą pięknie prezentowały się podczas wyciągania, a samo etui nie będzie denerwowało stukaniem podczas przenoszenia w torbie. Skórzane etui na wizytówki może pomieścić ich bardzo dużą liczbę, dlatego nie musisz martwić się o to, że podczas ważnego spotkania zabraknie ci najważniejszego, biznesowego oręża.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również