• Moda w zasięgu ręki
img

"Komu w drogę, temu czas". Wybieramy odpowiednią torbę podróżną

Jak często zdarza ci się podróżować? Wyjeżdżasz w podróże służbowe, relaksujące wyjazdy weekendowe, do rodziny, znajomych, a może jedynie na wakacje?

W zależności od twojej odpowiedzi do twojego własnego stylu podróżowania będzie pasowała konkretna walizka. Jej rodzaj, kształt i przeznaczenie odgrywają w trakcie podróży bardzo dużą rolę, ponieważ odpowiedni ich dobór znacznie taką podróż ułatwi. Nieodpowiednia walizka może być źródłem wielu nerwów, nieprzyjemności, a w ostateczności może skutkować pozostawieniem ważnych podczas wyjazdu przedmiotów w domu.

Aby czerpać z podróżowania jak najwięcej przyjemności musisz przeczytać poniższy poradnik, z którego dowiesz się, jakie najnowocześniejsze funkcje i udogodnienia oferują współczesne torby podróżne. Nawet jeśli sam nie potrzebujesz takiej torby być może twoi znajomi lub członkowie rodziny chcieliby dostać w prezencie właśnie taki piękny i stylowy przedmiot. Chcąc sprawić im radość musisz wiedzieć, jakie funkcje najlepiej sprawdzają się podczas różnego rodzaju wyjazdów.

Rodzaje i przeznaczenie toreb podróżnych 

Pierwszym rodzajem toreb podróżnych są małe walizki kabinowe. Nie sposób nie zobaczyć ich w autobusach, w okolicach dworców, w pociągach i samolotach. Ich ogromna popularność wzięła się z uwagi na fakt, że są one bardzo lekkie, poręczne i stosunkowo tanie. Walizki kabinowe sprawdzają się podczas krótkich podróży, a swoją nazwę zawdzięczają faktowi, że można bez najmniejszego problemu schować je do luku bagażowego, znajdującego się na pokładzie. Wykonane z lekkiego materiału nie sprawiają problemów podczas podróży i są również łatwe w późniejszym czyszczeniu.

Skórzana torba podróżna

Kolejnym rodzajem toreb, z którymi podróżujemy najczęściej są torby skórzane na kółkach. Ten nowy rodzaj toreb podróżnych błyskawicznie zyskał rzesze zwolenników na całym świecie głównie ze względu na styl. Torby skórzane na kółkach to hybryda tradycyjnej torby z odpinanym stelażem na kółkach. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na sprawne zarządzanie torbą i korzystanie z niej na dwa różne sposoby.

W momencie, kiedy wybierasz się w podróż po prostu przytwierdzasz ją do lekkiego i poręcznego stelaża. Bezpośrednio po dotarciu na miejsce i wypakowanie jej zawartości odpinasz ją, móc kilka sekund później korzystać z niej jak ze zwykłej torby. Unikalny design sprawia, że torba pasuje zarówno do causalowych jak i biznesowych ubrań, przez co nie musisz martwić się, że wracając do rodzinnego domu w garniturze, torba nie będzie pasowała do ubrań, które masz zamiar nosić w weekend.

Organizacja to podstawa – kosmetyczka skórzana 

W stylowej torbie skórzanej nie może zabraknąć jeszcze jednego dodatku, jakim jest kosmetyczka skórzana. Jest absolutnym hitem nie tylko damskich walizek, ale również męskich. Z uwagi na swoją ogromnie prostą stylistykę i stonowane, tradycyjne kolory śmiało można nazwać ją produktem unisex, przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

Skórzana kosmetyczka jest bardzo trwała i wytrzymała zwłaszcza w trakcie długich podróży. Jest również niezwykle elegancka, dlatego żadnym wstydem nie będzie wyjmowanie jej w samolocie czy pociągu i udanie się z nią do toalety w celu odświeżenia się w trasie. Kosmetyczka jest bardzo stylowa i jest tak samo niezbędnym w codziennym funkcjonowaniu dodatkiem jak na przykład portfel skórzany. Możesz dobrać jej kolor właśnie pod kolor portfela, aby jeszcze lepiej prezentowała się we wnętrzu twojej torby podróżnej.

Trwałość skórzanej torby na kółkach 

Ogromnym minusem tradycyjnych walizek podróżnych jest materiał. Zwykle jest to miękka tkanina, z której bardzo ciężko usuwa się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, rozlane płyny i inne substancje. torby na kółkach wykonane ze skóry są bardzo łatwe w konserwacji i pielęgnacji, dzięki czemu możesz cieszyć się jej nieskazitelnym wyglądem przez bardzo długi czas.

Skóra jest jednym z najtrwalszych materiałów, dlatego gwarantuje także wysoką odporność na zarysowania i pęknięcia podczas podróży.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również