• Moda w zasięgu ręki
img

Galanteria skórzana pod choinkę

Od wielu lat najbardziej nieśmiertelnym prezentem na święta jest galanteria skórzana. Mimo wielu przeciwników obdarowywania rodziny i znajomych tego typu akcesoriami, wciąż jest o wiele więcej zwolenników takich właśnie prezentów. I dobrze! Zauważ, że robiąc zakupy bardzo rzadko kupujesz takie dodatki jak portfele albo paski, prawda? Święta są zatem idealną okazją do powiększenia kolekcji portfeli, portmonetek. Skłaniają do częstszego wymieniania ich i dzięki temu urozmaicenia codziennych stylizacji. Bo w końcu ile lat można chodzić z jednym i tym samym portfelem?


To samo dzieje się z torebkami i torbami skórzanymi - sami raczej nie sięgamy po nie robiąc cotygodniowe zakupy. Zwykle kierujemy się w stronę koszul, marynarek i spodni, zaniedbując sferę dodatków. Znajdź zatem jedną z poniższych propozycji pod choinką i wyglądaj stylowo przez cały następny rok!

 

Skórzany mieszek na monety – przegląd modnych modeli

 

Mieszek na monety to drobny portfelik, którego jedyną funkcją jest przechowywanie właśnie monet. To z ich wydobyciem z grubych portfeli mamy zwykle największy problem, głównie ze względu na to, że klasyczne portfele oferują nieduże kieszonki na monety; bardzo ciasne i niewygodne w użytkowaniu. Na pomoc przychodzi mieszek, czyli tzw. bilonówka. Występuje zarówno w wersji męskiej jak i damskiej.

skórzany portfel mały damsak kiesa skórzana bilonówka czarna


Idę do sklepu >


Idę do sklepu >


​Idę do sklepu >

W ich przypadku nie musisz ograniczać się do jednego i tego samego wzoru. Różne firmy oferują coraz to bardziej oryginalne wzory - stylizowane na portmonetkę vintage, okrągłe, w kształcie podkówki, trójkątne, ale również takie, przypominające swoim wyglądem normalny portfel. Dla każdego coś miłego!


Portfel skórzany damski – galeria produktów
 

Również jeśli chodzi o damskie portfele skórzane, mamy tu do czynienia z ogromną ilością wzorów i kolorów. Myśląc o świątecznym prezencie warto jednak mocno rozważyć wybór koloru czerwonego - jest jednym z najbardziej świątecznych kolorów, zatem osoba nim obdarowana będzie miło wspominała to przez cały rok. Do wyboru wśród damskich portfeli skórzanych mamy liczną gamę zapinanych od góry na zatrzask, standardowych na okrągły guzik, lub ten najnowszy czyli prostokątny w kształcie torebki kopertówki. Każdy z nich odpowiada innej kobiecie, więc decydując się na wybór jednego spośród tych trzech modeli warto jest dowiedzieć się, jaki wzór preferuje dana osoba.

czerwony damski portfel damski portfel skórzany czerwień portfel ze skóry damski


Idę do sklepu >


Idę do sklepu >


​Idę do sklepu >

Portfel skórzany męski – idealny prezent dla Męża lub Taty

 

Mężczyźni lubią klasykę i prostotę. Czerń czy brąz? Głównie właśnie taki dylemat towarzyszy wybieraniu męskiego portfela, co nie oznacza, że ich wybór jest ubogi! Wśród tych najbardziej męskich wzorów znajduje się tradycyjny prostokąt zamykany na zatrzask, nieco większy bez żadnego zapięcia (za to z miejscem na dowód rejestracyjny samochodu!) lub bardzo małe portfele, otwierane poziomo. Ostatni model polecany jest dla mężczyzn, który oprócz dowodu osobistego i karty kredytowej nie noszą w swoim portfelu niczego innego.

ręcznie robiony męski portfel skóra skórzany portfel męski brązowy męski portfel skórzany


Idę do sklepu >


Idę do sklepu >


​Idę do sklepu >

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również