• Moda w zasięgu ręki
img

Plecak damski - nowoczesna elegancja

Kochasz modę i uwielbiasz z nią eksperymentować? Znudziły Ci się standardowe torebki i ciągle szukasz godnego zamiennika? Zatem ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawimy Ci w nim kilka modowych inspiracji ze skórzanym plecakiem w roli głównej, który mamy nadzieję, rzuci dużo wiosennego światła na Twoje dotychczasowe stylizacje i zachęci do tworzenia nowych. Bardziej nowoczesnych, śmiałych i przede wszystkim dających dużo wolności. Ponieważ wiosna jest taką porą roku, kiedy tej wolności potrzebujemy w jak największych ilościach.

Skórzany plecak damski 

Kiedy tradycyjna torebka nudzi i zawodzi, w odwodzie mamy piękne skórzane plecaki. Należy podzielić je przede wszystkim na kilka kategorii: duże, małe, eleganckie i casualowe. Każdy z tych modeli odpowiada innej kobiecie, dlatego mocno zastanów się nad jego przeznaczeniem, zanim dokonasz zakupu. Nie ma nic gorszego niż nieprzemyślany zakup i dodatek, który leży w garderobie i nigdy nie doczeka się wykorzystania w stylizacji. Duży plecak skórzany damski to propozycja dla tych kobiet, które lubią aktywnie spędzać czas poza domem. W ich wnętrzu można schować naprawdę wiele rzeczy, nawet dodatkowe ubrania na wypadek nocowania u dobrej przyjaciółki. Mały plecak skórzany to z kolei propozycja dla kobiet, lubiących wygodę i komfort podczas randki, czy też wyjścia ze znajomymi do pubu i kina. Nie ma nic gorszego niż niewygodna torebka w trakcie randki, która przeszkadza przy każdym ruchu, prawda? Kobiety aktywne zawodowo, bizneswoman docenią z kolei plecaki damskie dedykowane biznesowi. Są one dużo większe niż standardowe plecaki i przypominają noszoną na plecach teczkę, aniżeli klasyczny plecak, z jakim poszlibyśmy na kawę z przyjaciółmi. W ich wnętrzu zmieści się ogromna ilość dokumentów. Również design jest odpowiednio stonowany tak, aby odpowiadać biurowemu dress code’owi.

damski plecak

Propozycje na wyjątkowe stylizacje z plecakiem damskim

Wiosna to czas miłości i randek, dlatego zacznijmy właśnie od niej. Najpiękniejszą propozycją na wiosenną randkę jest delikatna, zwiewna sukienka, kurtka jeansowa oraz mały skórzany plecak. Można nosić go zalotnie na jednym ramieniu lub na obu, dzięki czemu ruchy nie są niczym skrępowane.

Drugą stylizacją jest propozycja biurowa. Ulubiona ołówkowa spódnica, frakowa marynarka, biała koszula i granatowy plecak skórzany na ramieniu to look godny każdej bizneswoman 2018 roku. Nowocześnie, poważnie i stylowo. Ponadto, taką stylizacją dasz znać wszystkim dookoła, że lepiej z Tobą nie zadzierać.

Jak wybrać ergonomiczny plecak damski? 

To zależy od Twoich oczekiwań. Ergonomia każdej osobie będzie kojarzyła się inaczej. Każdy z nas ma inne oczekiwania, dlatego warto, abyś przy wyborze odpowiedniego plecaka rozważyła przede wszystkim: ile przedmiotów zabierasz ze sobą, wychodząc z domu, na jak długo wychodzisz, czy często spędzasz noce poza domem lub czy chcesz korzystać z plecaka zamiast torebki w biurze. Odpowiedz szczerze na wszystkie powyższe pytania, a one nakierują Cię na wybór odpowiedniego plecaka.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również