• Moda w zasięgu ręki
img

Idealny, skórzany prezent świąteczny dla Niej

„Do świąt jeszcze blisko miesiąc. Mamy dopiero listopad.” - takim stwierdzeniem większość z nas usprawiedliwia się przed rozpoczęciem przygotowywań do najważniejszego święta w roku. Do Świąt Bożego Narodzenia. Ten bardzo magiczny, rodzinny, pełen ciepła i miłości okres wymaga nie tylko wyciszenia i spokoju, ale również idealnych prezentów. Takich, z których każdy będzie zadowolony. Aby to osiągnąć, musisz rozpocząć świąteczne przygotowywania już dziś. Ponieważ prezentów, o których marzą Twoi bliscy nie kupisz w ciągu kilku godzin w pierwszym lepszym centrum handlowym. Trzeba ich odpowiednio długo szukać i równie starannie wybrać. Pomoże Ci w tym przewodnik po galanterii skórzanej dla kobiet.

 

Prezent na święta dla dziewczyny – skórzana kosmetyczka pełna produktów do makeup’u

 

Pierwsze święta z ukochaną? Muszą być wyjątkowe. Wiadomo, że w młodym wieku nie każdego stać na ekstrawaganckie i drogie prezenty, ale to przecież nie wydana w sklepie kwota świadczy o tym, czy prezent jest trafiony, czy nie. Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny jest oryginalna kosmetyczka wykonana ze skóry. O wiele bardziej elegancka niż tradycyjne materiałowe kosmetyczki, wytrzyma znacznie dłużej od nich i będzie wyglądać po prostu oszałamiająco. Skórzane kosmetyczki cechują się dużą pojemnością - w ich wnętrzu zmieści się każda ilość kosmetyków, nawet tych najmniej potrzebnych.

 

prezent na święta dla siostry

Prezent na święta dla siostry – skórzane etui z wiecznym piórem

 

Kobiety są bardzo ambitne. Chcą wyglądać idealnie w każdym momencie swojego życia, nawet wtedy, gdy nie wszystko układa się po ich myśli. Nie raz przychodzimy do pracy w złym nastroju, nie do końca ubrane tak, jak byśmy chciały, a i spotkania służbowe nierzadko przebiegają nie po naszej myśli. Aby w takich momentach wyglądać bardziej profesjonalnie i poczuć się jak swój własny szef, przyda się skórzane etui z wiecznym piórem. Ten bardzo elegancki dodatek pasuje do każdej torebki, zabezpieczając jej wnętrze przed ewentualnym wylaniem się pióra lub po prostu ułatwiając jego odnalezienie wśród dużej ilości dokumentów. Skórzane etui na pióro wieczne to również podręczny przybornik na inne drobiazgi - spinacz, wizytówkę, ołówek i inne przedmioty, które mogą się przydać, a których nie chcesz wrzucać luzem do swojej torebki.

 

Prezent na święta dla przyjaciółki – dwie bliźniacze torebki skórzane!

 

Kobieca przyjaźń jest w stanie wytrzymać wszystko. Największe szczęściary znają się ponad kilkanaście lat, wiedzą o sobie wszystko i gotowe są przejechać dla swojej drugiej przyjaciółki nawet na drugi koniec świata. Dlaczego zatem nie podkreślić tej przyjaźni eleganckim prezentem? Co powiesz na dwie identyczne torebki skórzane? Taka sama dla Ciebie i ta sama dla przyjaciółki. Dzięki temu każdy, z kim spotkacie się w klubie, metrze, czy na lotnisku będzie wiedział, że łączy Was coś niezwykłego.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również