• Moda w zasięgu ręki
img

Komfortowa torebka sportowa - jaką wybrać?

Torebka sportowa to nie tylko torba, którą zabierasz na siłownię. To przede wszystkim codzienny dodatek, zastępujący tradycyjną torebkę. Są przecież sytuacje i okazje, w których elegancka, skórzana torebka po prostu się nie sprawdza: jest zbyt ciężka, niewygodna lub najzwyczajniej w świecie zbędna. Aby poczuć się w dużym mieście luźno i sportowo, potrzebujesz torebki w którymś z poniższych wzorów. Który najbardziej przypadnie ci do gustu?

Torebka pikowana sportowa – na zimniejsze dni

Letnie wieczorne spacery często przeradzają się w niezbyt przyjemną konieczność chodzenia, mimo zmęczenia, które dopada cię po pracy. Ciężki dzień łatwo zwalczyć za pomocą lekkiego dodatku, jakim jest pikowana torebka sportowa. Doskonale pasuje do cienkiej kurtki, sweterka lub ulubionego dresu. Wrzucisz do niej ważny portfel i kilka drobiazgów i bez najmniejszego wysiłku będziesz mogła spacerować z nią przez długie godziny.

Pikowana torebka sportowa to super dodatek na chłodne wieczory. Nawet jeśli nie będziesz miała pod ręką ciepłego swetra, torebka będzie grzała twoje ramię oraz bok, co na pewno zwiększy twój komfort oraz ciepło.

Mała sportowa torebka na ramię – minimalizm i wygoda

Sportowa torebka na ramię od tradycyjnej różni się przede wszystkim surowcem, z jakiego jest wykonana. Idealna torebka sportowa jest uszyta z odpornego materiału, a jej noszenie nie stanowi obciążenia dla pleców. Dodatkowo, sportowa torebka na ramię posiada wygodny pasek, dzięki czemu możesz przerzucić ją przez oba ramiona i cieszyć się swobodą ruchów.

Lekkie torebki sportowe na ramię sprawdzają się podczas porannych zakupów w piekarni i innych tego typu miejscach. Mieszczą portfel oraz kilka innych drobiazgów. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary nie będą stanowiły obciążenia i na pewno nie uda ci się ich przepakować zbyt dużą ilością rzeczy.

sportowa torba damska

Torebka damska sportowa miejska – nie tylko w wielkim mieście

Miejski styl cieszy się powodzeniem nie tylko w stolicy Polski i jej głównych miastach, ale również w mniejszych miastach i miasteczkach. Styl miejski to wygoda, połączona z elegancją, czyli na przykład ulubione spodnie od dresu i wygodna marynarka. Taką stylizację uzupełniają sportowe buty i sportowa torba miejska. Dlaczego miejska? Ponieważ jej rozmiar ułatwia przechowywanie wielu przedmiotów, w tym nawet drobnych zakupów. Miejsko oznacza wygodnie i rozsądnie bez względu na miejsce, w jakim się znajdujesz. 

Miejska torebka sportowa mimo większych rozmiarów nie przeszkadza w wykonywaniu takich czynności jak zakupy, spacer, czy jazda komunikacją miejską. Jej „sportowość” kryje się przede wszystkim w materiale: lekkie bawełniane lub naturalne z płótna, czy też wytrzymałe z nylonu? Który rodzaj tkaniny podoba ci się najbardziej?

Torebka listonoszka damska sportowa – komfort i elegancja

Tradycyjna listonoszka jest wykonana ze skóry, co kojarzy się raczej z biurowym lookiem. Nic bardziej mylnego. Obecnie dozwolone jest łączenie ze sobą kilku różnych przedmiotów, reprezentujących odrębne style. Jeśli zrobisz to w rozsądny sposób, uzyskasz stylizację rodem z największych magazynów modowych świata. I tak oto damska sportowa listonoszka w zestawieniu z jasnymi spodniami i wygodną, sportową bluzą może stać się twoją ulubioną stylizacją na letnie zakupy. Bluzę możesz zastąpić jeansową kurtką lub jakimkolwiek innym elementem garderoby.

 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również