• Moda w zasięgu ręki
img

Postarzony styl w nowoczesnej odsłonie - plecak vintage"

Aby być modnym wcale nie trzeba kupować coraz to nowych modeli dodatków i ubrań, ślepo podążając za modą. Ponadczasowym i niewychodzącym z mody stylem od blisko kilkunastu lat jest klasyka, połączona z elementami vintage. Vintage to nic innego jak stare lub postarzane ubrania, bądź dodatki. Dodają całej stylizacji dużo klasy, elegancji i stylu. Nawet jeśli nie do końca wiesz, w jaki sposób łączyć ze sobą stare i nowe, możesz mieć pewność, że dodając jakikolwiek dodatek vintage do klasycznych, eleganckich ubrań np. do pracy, osiągniesz świetny efekt.

Plecak vintage skórzany - dla kogo?

Dodatki skórzane vintage, zwłaszcza plecaki, przeznaczona są dla bardzo szerokiego grona osób. Poczynając od modnych nastolatków, którzy chcą wyglądać doroślej już w bardzo młodym wieku, przez osoby na studiach, po dorosłych, pracujących w biurach, korporacjach. Plecak vintage to dodatek, który sprawdza się w każdej sytuacji – w pracy, w szkole, na studiach, a nawet w trakcie podróży. Fakt wykonania go ze skóry naturalnej sprawia, że jest odporny na wszelkie zanieczyszczenia, zarysowania i jest niezawodny. Można włożyć do niego bardzo dużo, nie martwiąc się o uszy plecaka, czy jego dno.

Plecak vintage z ćwiekami - moda festiwalowa

Moda na takie plecaki przyszła nie tylko z Anglii, gdzie jednymi z najbardziej popularnych na tamtejszych uczelniach są właśnie skórzane plecaki vintage, ale również z Ameryki. Tam nie na uczelniach, a na najlepszych festiwalach muzycznych świata oprócz muzyki granej przez światowej sławy artystów, liczy się wygląd i stylizacje osób, odwiedzających takie festiwale. Każdy, kto chce być na czasie z tymi trendami, musi posiadać w swojej garderobie skórzany plecak vintage. Jak pokazują najsławniejsze na świecie blogerki modowe i stylistki, ten typ plecaków pasuje do najlżejszych sukienek i bluzek, przez tradycyjne jeansy i skórzane kurtki, na eleganckiej biurowej sukience skończywszy.

plecak skórzany

Plecak vintage  - gdzie kupić?

Mimo całej idei vintage, taki plecak najlepiej jest kupić nowy. Sama skóra plecaka będzie wyłącznie postarzona z zewnątrz, przez co będziemy mieć pewność, że jej właściwości pozostaną w pełni zachowane. Kupując prawdziwy plecak vintage na pchlim targu czy second handzie nie mamy pojęcia, ile będzie dane nam go używać. Być może będzie to rok, ale równie dobrze może i dwa tygodnie. Aby uniknąć rozczarowania zdecyduj się na zakup plecaka vintage od producenta, który gwarantuje jego niezawodność przez kilka, a nawet kilkanaście długich lat.

Czy plecak vintage nadaje się do szkoły?

Oczywiście! Moda na plecaki vintage przyszły właśnie ze szkół i najlepszych światowych uniwersytetów. Nigdzie lepiej niż tam nie łączy się ze sobą elegancji, stylu i studenckiego luzu z praktycznością i niezawodnością. Szczególnie poleca się go nastolatkom, maturzystom i studentom. Plecaki vintage cechują się dużą ilością miejsca i dobrze zorganizowaną przestrzenią wewnętrzną, w której bez najmniejszego problemu zmieści się duża ilość książek, zeszytów, a nawet laptop!

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również