• Moda w zasięgu ręki
img

Idealne do biura męskie teczki

To dodatek, który definiuje Ciebie jak biznesmena. Nie ma chyba mężczyzny, który na odpowiednim etapie swojej kariery zawodowej nie posiadałby takiego dodatku. Męskie teczki na dokumenty to must-have każdego rekina biznesu, bez względu na stopień zainteresowania modą. Jeśli chodzi właśnie o modę, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - nie musisz martwić się o jej zgodność lub nie z aktualnie panującymi trendami. Producenci galanterii skórzanej na bieżąco śledzą wszystkie projekty, nurty i style, które aktualnie są na topie i dopasowuje swoje produkty właśnie do nich.

Teczka męska skórzana na ramię

Najwygodniejszym i najczęściej wybieranym dodatkiem są męski skórzane teczki na ramię. Ich największym plusem jest możliwość przypięcia lub odpięcia dodatkowego paska na ramię. Taki zabieg zwiększa komfort poruszania się i podróżowania wtedy, kiedy możesz pozwolić sobie na odrobinę luzu. Odpięcie paska z kolei pozwala wrócić do świata biznesu, chwycić teczkę za skórzany uchwyt i pewnym krokiem wejść na umówione spotkanie z partnerami biznesowymi.

teczka meska skórzana

Potrzebujesz większej ilości argumentów, przemawiających za skórzaną teczką? Zajrzyj do wnętrza modelu, który Ci się podoba i zobacz, jak dobrze zorganizowaną przestrzeń wewnętrzną oferuje. Tego typu produkty zostały stworzone wyłącznie z myślą o użytkownikach biznesowych, więc wygoda i porządek były jednymi z najważniejszych, branych pod uwagę podczas ich tworzenia czynników. Na uwagę zasługuje również obecność drobnych kieszonek, do których możesz włożyć smartfon, pojemnik z wizytówkami, a także osobne komory na długopisy i ołówki. Dzięki nim już po otwarciu torby jednym ruchem możesz wyjąć z teczki ten przybór, który aktualnie jest Ci potrzebny.

Najważniejsze w teczkach skórzanych jest jednak bezpieczeństwo. Większość modeli posiada zamknięcie na specjalny szyfr, które chroni wszystkie przechowywane w jej wnętrzu dokumenty przed kradzieżą, czy po prostu niepowołanymi osobami. Dzięki temu możesz zostawić ją nawet w trakcie przerwy w spotkaniu, bez obaw o wyciek ważnych firmowych informacji.

Teczka męska – skóra naturalna

Na koniec warto wspomnieć o kilka zaletach kupowania dodatków wykonanych ze skóry naturalnej. W odróżnieniu od tej sztucznej charakteryzuje ją ogromna trwałość. Dobrze wykonana skórzana torba czy teczka może bez żadnych niedogodności wytrzymać nawet kilkanaście lat. Dla porównania, produkty z eko-skóry zaczynają się niszczyć nawet po miesiącu od zakupu. O wiele łatwiejsza jest również konserwacja produktów ze skóry. Przecieramy je wilgotną szmatką, raz w miesiącu nasączamy specjalnym olejkiem. I to wszystko! Po każdym takim zabiegu teczka będzie wyglądać jak nowa. Ostatnim i najważniejszym plusem galanterii skórzanej jest ich wygląd. Porównaj teczkę skórzaną oraz podobny do niej model z eko-skóry. Już na pierwszy rzut oka zauważysz rażące różnice. Skóra jest po prostu bardziej elegancka, stylowa i poważna. Jeśli wchodzisz do swojego biura w torbą lub teczką wykonaną z eko-skóry, raczej nie masz co marzyć o awansie. Na odpowiednim poziomie trzeba wyróżniać się nie tylko jakością pracy, ale również jakością noszonych ubrań i dodatków.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również