• Moda w zasięgu ręki
img

Poznaj produkty firmy McKlein

Od kilku miesięcy coraz głośniej jest o produktach McKlein. To firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją McKlein wysokiej jakości torebek, toreb, toreb podróżnych oraz eleganckich teczek biznesowych, przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Galanteria skórzana jaką oferuje McKlein, to najwyższej jakości produkty, które każdorazowo wyróżniają się doskonałą estetyką wykonania oraz wysoką funkcjonalnością.

Wśród produktów oferowanych przez firmę McKlein można znaleźć także eleganckie teczki skórzane, plecaki skórzane, torby na ramię, pokrowce na laptopy, pojemne torby na kółkach, a także trwałe i niezwykle estetyczne portfele skórzane o różnych kształtach czy poręczne etui skórzane do przechowywania wizytówek lub kluczy.

Cała galanteria skórzana firmy McKlein, znajdująca się w ofercie polskiego sklepu internetowego www.e-mcklein.pl została ściśle wyselekcjonowana, tak by spełniać najwyższe standardy pod względem jakości materiałów użytych do jej produkcji (doskonałej jakości skóry naturalnej) oraz estetyki wykończenia.

Firma McKlein: skąd pochodzi?

Ta amerykańska marka zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Jesteśmy krajem, który uwielbia wszelkie zachodnie nowości i rozwiązania (nie tylko w kwestii elektroniki, czy stylu życia, ale również mody!), dlatego właśnie coraz częściej wybieramy produkty McKlein.

Największą zaletą produktów od McKlein jest fakt szycia i projektowania galanterii skórzanej w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to najwyższą możliwą jakość produktów, idealne wykończenie i zgodność projektów z biznesowym dress codem, którego przestrzegania coraz częściej wymaga się od nas między innymi w korporacjach.

galanteria skórzana

McKlein – poznaj wyjątkową galanterię skórzaną

O wyjątkowości produktów McKlein, oprócz doskonałej jakości, która pozostawia konkurencję daleko w tyle świadczy przede wszystkim wzornictwo. Luksusowe, nowoczesne i oryginalne, jednocześnie pasujące do biznesowych stylizacji damskich i męskich, pozwalają na swobodne eksperymentowanie z modą zwłaszcza w pracy, bez obaw o jakiekolwiek faux pas! Po prostu kup model torby, która podoba ci się najbardziej i już nigdy więcej nie martw się nieodpowiednim do sytuacji dodatkiem!

McKlein torby skórzane dla kobiet i mężczyzn

McKlein, w przeciwieństwie do wielu innych producentów galanterii skórzanej, posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla kobiet oraz mężczyzn! Dział damski w sklepie McKlein to damskie torby na kółkach, damskie torebki na laptopa i tradycyjne torebki, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Produkty dla mężczyzn to z kolei torby podróżne, teczki skórzane, nesesery, torby na laptopa oraz skórzane plecaki – wszystko to, czego poszukują współcześni mężczyźni.

Torby na kółkach McKlein – opatentowana technologia biznesowa, która podbija świat

Sztandarowymi produktami McKlein są torby na kółkach. W wersji damskiej oraz męskiej znaczna większość modeli posiada możliwość odpięcia lub doczepienia torby do dodatkowego stelaża podróżnego. Dzięki temu w kilka chwil można zamienić tradycyjną torbę męską lub damską torebkę w bardzo wygodną torbę podróżną. Ten zabieg pozwala zmniejszyć liczbę zabieranych w podróż bagaży do minimum – po dotarciu na miejsce bezproblemowo odepniesz torbę od stelaża i będziesz mógł cieszyć się codziennym dodatkiem do biznesowego stroju.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również