• Moda w zasięgu ręki
img

Zabierz ze sobą to co najważniejsze! Etui na artykuły piśmiennicze

Jest przydatne nie tylko w szkole, ale również w pracy. Etui na artykuły piśmiennicze to teraz jeden z ważniejszych trendów i przedmiotów, które zwyczajnie musisz mieć. Wyobraź sobie elegancko ubraną kobietę z idealnym makijażem, doskonale ułożoną fryzurą, która w trakcie służbowego spotkania przez kilkanaście minut przekopuje swoją torebkę w poszukiwaniu długopisu, który „gdzieś na pewno wrzuciła!”. Teraz już po prostu nie robimy czegoś takiego. Przyszła pora na dopracowanie swojego biznesowego looku i wybór gadżetu, który nie dość, że znacznie ułatwi twoją pracę, to jeszcze doda ci szyku, stylu i elegancji. Wszystko dzięki małemu i niepozornemu etui.

Piórnik – etui na długopisy

Piórnik polecany jest osobom, pracujących w wolnych zawodach, czyli dziennikarzom, grafikom itd. Ich zawód nie nakłada aż tak dużych wymagań i ograniczeń, związanych z wyglądem co w świecie biznesu, dlatego bez żadnych obaw możesz zakupić skórzany piórnik, który pomoże w uporządkowaniu najważniejszych artykułów piśmienniczych.

Dzięki niemu unikniesz wiecznego problemu, związanego z gubieniem długopisów, a także, mimo możliwości pracy w wolnym zawodzie, będziesz wyglądać bardziej profesjonalnie i elegancko. Zyskasz zaufanie nowych znajomych oraz klientów.

Etui na długopisy skórzane

To propozycja dla mężczyzn i kobiet, pracujących w szeroko pojętym biznesie. Właśnie w świecie biznesu, mimo obecnych na każdym kroku komputerów, laptopów, dyktafonów i innych teog typu gadżetów, pisanie za pomocą długopisów ciągle jest najbardziej popularną metodą zapisywania najważniejszych informacji. Pisząc je osobiście, ręcznie, mamy wrażenie, że zapisywana informacja jest bardziej pewna niż ta, zapisana w pamięci laptopa. Do tego celu potrzebujemy oczywiście długopisów, bądź pióra, a nie ma lepszego gadżetu, który pozwoli utrzymać je w określonym porządku niż właśnie etui na długopisy skórzane. Posiadające kilka przegródek etui oddziela od siebie wszystkie przechowywane długopisy, zapewniając wygodę wydobywania z jego wnętrza tego, którym zamierzamy zapisać ważną informację.

etui skórzane

Skórzane etui na długopisy – poręczna klasyka

Ogromnym plusem skórzanych etui na długopisy jest ich ponadczasowość. Są jak damska „mała czarna”, czyli zwykła czarna sukienka, która bez względu na rok, krój sukienki i dobrane do niej dodatki, zawsze prezentuje się po prostu fantastycznie. Tak samo jest w przypadku etui na długopisy. Klasyczny, prosty design, dostępność w wyrafinowanych i eleganckich kolorach (zwykle czarnym, naturalnym i wiśniowym) daje poczucie klasy i wybierając ten gadżet możesz mieć pewność, że zawsze będzie on pasował do wszystkich twoich stylizacji, bez względu na ich styl.

Jak pielęgnować skórzane etui na długopisy?

Pielęgnacja tego typu dodatku jest bardzo prosta. Wystarczy mniej więcej 1-2 razy na tydzień przetrzeć je wilgotną szmatką, a następnie przetrzeć wacikiem z naniesioną odrobiną olejku do pielęgnacji skóry. Dzięki niemu skóra będzie błyszcząca i piękna, a mimo upływu lat ciągle będzie wyglądać jak nowa.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również