• Moda w zasięgu ręki
img

Skórzana torba dla... SPORTOWCA

Jesteś aktywny, dbasz o swoje ciało nie tylko od wewnątrz poprzez zastosowanie odpowiedniej diety, ale także od zewnątrz, ćwicząc na siłowni przynajmniej raz w tygodniu. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w świecie biznesu, w którym zmuszony jesteś do wielogodzinnego siedzenia za biurkiem.

Prowadzi to do spadku koncentracji i niestety także przybierania na wadze. Będąc częstym gościem na swojej siłowni nie masz jednak tego problemu, ponieważ wyglądasz i czujesz się świetnie przez cały czas. Aby nie rezygnować ze swojego świetnego stylu także podczas treningów sprawdź, jakie torby podkreślą Twój styl właśnie na siłowni.

Torba na siłownię ze skóry? Czemu nie!

Świetnie wiesz, że torby skórzane są najbardziej wytrzymałymi na świecie. Nawet jeśli zarysują się, czy zostaną zabrudzone, ich wyczyszczenie potrwa zaledwie kilka chwil, a zarysowania dodadzą jej charakteru. Aby właśnie ten charakter pokazać na siłowni, rozważ zakup torby skórzanej, która dotrzyma Ci kroku podczas każdego treningu. Wytrzymałość, styl, klasa i niezawodność to przecież to, czego powinieneś móc oczekiwać od swojej torby i innych dodatków. Nie rezygnuj więc z tego na rzecz tradycyjnej torby treningowej, przeznaczonej raczej dla młodych chłopaków, aniżeli biznesmenów, których stać przecież na taki ekskluzywny i ekstrawagancki dodatek.

Skórzane torby sportowe na ramię – przegląd

Galanteria skórzana to bardzo rozbudowany dział mody także dla mężczyzn. Idealną torbę skórzaną na siłownię możesz znaleźć w różnych działach: toreb na ramię oraz toreb na kółkach. Pierwsze, czyli torby na ramię to zwykle prostokątne, kwadratowe lub owalne torby, do których zmieści się wszystko to, co najważniejsze na siłowni.

Do takiej torby zmieścisz ręcznik, buty sportowe, wodę, baton energetyczny, portfel i kilka innych drobiazgów. Torby na kółkach męskie z kolei to skórzane arcydzieła na kółkach. Ich największym atutem jest bardzo duża pojemność, ponieważ część takich toreb pozwala na jednoczesne spakowanie do jej wnętrza rzeczy na siłownię jak i dokumentów do pracy. Dzięki temu nie musisz już jeździć w celu wymiany torby z siłowni do domu i do pracy, lecz pojechać do pracy prosto z siłowni.

Torba sportowa

Torby skórzane na kółkach posiadają dużą ilość przegródek, dzięki którym możesz osobno zapakować ręcznik, osobno świeże ubrania na przebranie i osobno ubrania po treningu. Taka forma organizacji przypadnie do gustu właśnie biznesmenom, którzy często pojawiają się na siłowni bezpośrednio przed pracą lub tuż po niej.

Zalety torby ze skóry naturalnej

Skóra naturalna to po prostu klasa sama w sobie. Oprócz ewidentnych walorów wizualnych pozostaje oczywiście kwestia wytrzymałości. Torba skórzana wytrzyma wiele uderzeń, zarysowań, zadrapań i zabrudzeń, a jej konserwacja i czyszczenie są bardzo proste, szybkie i możliwe do wykonania bez pomocy specjalisty. Torby skórzane ze skóry naturalnej są jak wino - im starsze, tym wyglądają lepiej. 

Warto rozważyć również kupno torby skórzanej głównie ze względu na cenę. Płacąc raz za porządną torbę otrzymujesz wyjątkowo trwały produkt na kilka, a przy prawidłowym użytkowaniu nawet na kilkanaście lat. Dzieląc więc cenę na liczbę tych lat, otrzymujemy niecałe kilkadziesiąt złotych rocznie. Jest to o wiele mniej, niż kupowanie co kilka miesięcy firmowych (ale znacznie mniej trwałych) toreb materiałowych od sportowych marek, które mimo wszystko nie wyglądają tak dobrze jak torby skórzane.

Ponadto, ich funkcjonalność jest znacznie większa. Porównując torby sportowe z torbami skórzanymi, te drugie posiadają znacznie większą ilość przegródek, przydatnych podczas planowania treningu oraz bezpośrednio tuż po nim. Co ważne, usztywniane komory toreb skórzanych pozwalają zabezpieczyć przed zagnieceniami idealnie wyprasowany t-shirt na trening, czy koszulę, którą chcesz założyć zaraz po nim. 

Torby skórzane, które możesz zabrać ze sobą na siłownię nie będą Ci służyły tylko i wyłącznie podczas ćwiczeń. Taka torba nadaje się także do pracy właśnie ze względu na biznesowy design i eleganckie wykończenie, które doskonale sprawdzają się w biznesie, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o nim i Tobie.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również