• Moda w zasięgu ręki
img

Dla tych, którzy lubią minimalizm – portfel bez podszewki

To absolutny hit ostatnich tygodni. Skórzany, prosty i wcale nie taki klasyczny. Podszewka bowiem towarzyszy produktom skórzanym oraz ubraniom od stuleci, będąc wyznacznikiem statusu i stylu. Teraz, kiedy czasy się zmieniły, to właśnie jej brak (ale tu mowa już o dodatkach) świadczy o tym, czy ubierasz się modnie, czy nie. Znacznie więcej fanów minimalizmu, skandynawskiej prostoty i jasno wyznaczonego stylu jest wśród mężczyzn, niż wśród kobiet. I to właśnie z myślą o nich powstały skórzane portfele bez podszewki, które już podbijają serca mężczyzn na całym świecie.

Portfel bez podszewki – zalety

Największym plusem tego typu portfeli jest ich minimalistyczny wygląd. Mało który mężczyzna lubi skomplikowane, wzorzyste dodatki, które często są przez nich łączone w nieodpowiedni sposób z innymi dodatkami, a nawet ubraniami. Aby uniknąć takich modowych wpadek lub po prostu nie zaprzątać sobie nimi głowy, warto zdecydować się na portfel bez podszewki. Jego surowość i proste wnętrze przypadną do gustu mężczyznom pewnym siebie, którzy wiedzą, czego chcą od życia oraz dodatków, które im w nim towarzyszą.

Kolejną zaletą portfela bez podszewki jest wygoda użytkowania. Korzystając z niego nawet w największym pośpiechu nie musisz martwić się o rozdarcie podszewki, czy naddarcie którejkolwiek kieszonki portfela. Wszystko jest w nim wykonane ze stuprocentowej, surowej skóry, a co za tym idzie, jego wytrzymałość jest naprawdę wysoka.

portfel bez podszewki​Również gama kolorystyczna tego typu portfeli nie jest zbyt bogata, co kobiety mogłyby uznać za minus, ale wydaje się nam, że dla mężczyzn będzie ogromnym plusem. Naturalny kolor skóry, brąz, czerń i czasami delikatna szarość to tak naprawdę większość kolorów, w jakich występują tego typu portfele. Należy pamiętać, że brak podszewki ma na celu wyeksponowanie naturalnego wyglądu skóry, dlatego też w tych modelach nie znajdziemy wzorów, czy krzykliwych kolorów. Mają one przyciągać uwagę swoim prostym stylem, a nie skomplikowaną fakturą.

Portfel bez podszewki, z miejscem na monety

To wersja dla mniej wymagających minimalistów, którzy jeszcze nie odzwyczaili się w stu procentach od płacenia drobniakami za gazetę. Wersja rozszerzona portfela bez podszewki posiada właśnie taką wbudowaną kieszonkę, w której możesz przechowywać wszystkie swoje drobniaki. Pewnie, wygodnie, a co najważniejsze, ciągle stylowo!

Cienki portfel bez podszewki

Sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji. Na co dzień idealnie pasuje do jeansów, swetra czy bluzy i do każdego sportowego samochodu. Jest nieduży, dlatego nie odczujesz jego ciężaru w trakcie randki, spotkania ze znajomymi, czy wyjścia do kina.

Możesz korzystać z niego również w bardziej formalnych okolicznościach. Prosty, skórzany portfel doskonale skomponuje się z każdym męskim garniturem, podkreślając męski styl. Na biznesowych spotkaniach będziesz wyciągać go z dumą, mając dodatek zupełnie inny niż wszyscy, który świadczy o Twoim zainteresowaniu nie tylko kwestiami biznesowymi, ale również modą, której większość mężczyzn po prostu się boi.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również