• Moda w zasięgu ręki
img

Noworoczne inspiracje – co kupić na prezent?

Święta co prawda już za nami, jednak z roku na rok coraz więcej osób coraz chętniej decyduje się na obdarowywanie swojej rodziny i znajomych prezentami z okazji Nowego Roku. To okazja wyjątkowa, ponieważ dla wielu z nas pierwsze dni nowego roku są motywacją i motorem napędowym do nowych działań, mających przybliżyć nas do osiągnięcia wymarzonego celu, którego nie udało się spełnić w poprzednich latach.

Warto, aby noworoczny prezent był przemyślany, wyjątkowy i nie posłużył tylko przez kilka tygodni. Na taką zdarzającą się jedynie raz do roku okazję wybierzmy coś eleganckiego, stylowego, co przyda się na co dzień, w każdym miejscu i o każdej porze dnia.

Obdaruj rodzinę wyjątkową galanterią skórzaną

Galanteria skórzana jest podarunkiem wyjątkowym, nad kupnem którego rzadko kiedy zastanawiamy się podczas codziennych zakupów. Te bardzo drogie dodatki stanowią o statusie społecznym i zdecydowanie pozwalają osiągać coraz lepsze i ważniejsze stanowiska na różnych obszarach zawodowych. Na co dzień nie myślimy o ich wysokiej funkcjonalności oraz tym, jak bardzo ich potrzebujemy. W Nowym Roku pomyślmy o naszych najbliższych i pomóżmy rozwiązać im ten problem. Warto zainwestować zwłaszcza w galanterię skórzaną z prawdziwej skóry naturalnej, ponieważ żaden inny materiał nie wygląda tak stylowo i wyjątkowo jak właśnie skóra.

Zamawiaj przez internet!

Nowy Rok sprzyja obdarowywaniu najbliższych, ponieważ ogromna większość sklepów internetowych oferuje ogromne, sięgające nawet kilkudziesięciu procent rabaty. Dzięki takim okazjom można kupić dwie teczki skórzane lub zestaw, składający się z torebki skórzanej i aktówki za pół ceny lub nawet jeszcze taniej. Korzystając z okazji 2 w cenie 1 mamy aż dwa prezenty dla dwóch różnych osób.

Zakupy przez internet to także coraz częstsza gwarancja dostawy na czas - do domu lub nawet do pracy! Kupując w internecie oszczędzasz także swój cenny czas oraz energię, ponieważ nie musisz porównywać cen portfeli skórzanych z kilku różnych sklepów, przemieszczając się pomiędzy różnymi piętrami galerii handlowej lub poszczególnymi sklepami w mieście. Sklepy internetowe oferują możliwość porównywania ze sobą kilku różnych produktów w kilka sekund.

Galanteria w prezencie

Torebka skórzana plus rękawiczki dla NIEJ

Ciepłe rękawiczki skórzane to nie tylko dodatek, mający zabezpieczyć przed zimnem. To środek, dzięki któremu kobieca dłoń, podawana na rozpoczęcie spotkania, nawet podczas bardzo mroźnej zimy i mimo ostrego wiatru będzie ciągle delikatna, gładka i kobieca, na co zwraca się uwagę praktycznie na każdym spotkaniu biznesowym. Dodatkowa torebka skórzana to marzenie każdej kobiety.

Do pracy, weekendowy wyjazd, czy wieczorne wyjście do kina? Im więcej możliwości wyboru, tym lepiej. Każda torebka podkreśla zupełnie inne atuty - kolor sukienki, kolor oczu, eleganckie buty. Wszystko zależy od jej koloru oraz projektu. Przede wszystkim jednak torebka skórzana to użytkowość i funkcjonalność na kobiecym ramieniu. Gdzie jak nie w jej wnętrzu można schować portfel, kubek z herbatą, smartfona, gazetę, dokumenty, kosmetyczkę i wszystkie inne kobiece atrybuty? To do niej chowany jest każdy organizer, w którym misternie planujemy każde spotkanie, mające na celu wynieść nas na szczyty biznesowej kariery. Od torebki zaczyna się wszystko.

Elegancki skórzany pasek plus aktówka dla NIEGO

Portfel skórzany męski to prezent raczej świąteczny. Jeśli szukasz dodatku z obszaru galanterii skórzanej, którym możesz obdarować mężczyznę w Nowym Roku, koniecznie zwróć uwagę na pasek skórzany oraz unikalną aktówkę. Pasek to dodatek bardzo subtelny, elegancki, a jako prezent zupełnie niezobowiązujący. Wybierając go przypomnij sobie, czy obdarowywany mężczyzna preferuje czarną, czy brązową skórę, ponieważ paski występują głównie w tych dwóch kolorach. Nie musisz martwić się kolorem garniturów, ponieważ pasek skórzany pasuje do każdego rodzaju garniturów. Z jedynym zastrzeżeniem, że do tych jaśniejszych (letnich i kremowych) lepiej pasuje kolor brązowy, a czerń zarezerwowana jest raczej dla kolorów ciemniejszych.

Skórzana aktówka to prezent idealny na prezent z okazji Nowego Roku - każdy mężczyzna wykorzysta ją do celów służbowych bez względu na to, czy ma swoją własną firmę, pracuje w agencji reklamowej, czy jest prezesem dużej firmy. Prawnik, lekarz i pracownik biurowy - każdy z nich ucieszy się z takiego prezentu. Aktówka jest bardzo praktycznym dodatkiem, który pozwala wprowadzić lepszą hierarchię wykonywanych zadań, dzięki czemu mężczyzna wyposażony w taki dodatek pracuje znacznie efektywniej.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również