• Moda w zasięgu ręki
img

Torba na laptopa

Mimo ciągle zmieniającej się mody, torby na laptopa praktycznie wszystkim kojarzą się jako prosta i nylonowa torba, dołączana za darmo do większości laptopów, czasami dostępna w sklepach z elektroniką za kilkadziesiąt złotych. Mało kto wie, że współczesne torby na laptopa wyglądają już praktycznie tak samo jak torby męskie lub torebki damskie. Ponadto, cechują się one podwyższoną funkcjonalnością: powstały z połączenia tradycyjnej męskiej lub damskiej torby z wnętrzem klasycznej torby na laptopa. Dzięki temu otrzymujemy wszechstronną torbę 2w1 o szerokim zastosowaniu w biznesie, pracy i podróży. Czy wszyscy możemy korzystać z tak innowacyjnych toreb?

Torba na laptopa męska – idealny prezent na Dzień Ojca

W tym roku powiedz „nie” tradycyjnemu neseserowi, który króluje na listach prezentowych z okazji Dnia Ojca. Każdy mężczyzna posiada co najmniej jeden taki neseser i o ile nie ma obsesji na punkcie tego typu dodatków, ten jeden w zupełności mu wystarczy. O wiele bardziej ucieszy się za to z funkcjonalnej torby na laptopa. Wszyscy od czasu do czasu musimy zabierać do pracy służbowe, bądź prywatne laptopy, aby móc na nich pracować, przedstawić prezentację w trakcie konferencji, czy pochwalić się wynikami sprzedaży. Noszenie laptopa w tradycyjnej torbie jest bardzo niewygodne, ponieważ zmusza do jednoczesnego noszenia ze sobą 2 osobnych toreb. Męska torba na laptopa  2w1 łączy obie te funkcjonalności w jedną. Podaruj zatem swojemu Ojcu prezent, który ułatwi mu życie.

Torba na laptopa damska – dla prawdziwej bizneswoman

Tak samo jak w przypadku męskich toreb na laptopa, najnowsze torby na laptopa damskie łączą dwie funkcjonalności w jednym dodatku. Co ważniejsze, torba na laptopa damska jest praktycznie nie do odróżnienia od klasycznych torebek. Przede wszystkim, najlepsze modele wykonane są z prawdziwej skóry. Ponadto, jej projekt i wzór został stworzony w oparciu o najpopularniejsze modele torebek, przez co nie musisz obawiać się o jej niezbyt atrakcyjny wygląd. 

Teraz trochę o wnętrzu torby na laptopa, które przypadnie do gustu każdej fance porządku. Funkcjonalna torba na laptopa damska posiada wnętrze sprytnie podzielone na kilka głównych komór. Wśród nich znajduje się jedna dodatkowo usztywniona, dedykowana właśnie laptopom. Posiada ona pasek do przymocowania laptopa w miejscu, a całość usztywniona jest odporną na wstrząsy pianką, która amortyzuje sprzęt w trakcie jazdy, biegu, czy przy przypadkowych uderzeniach. Reszta komór przeznaczona jest na dokumenty i książki. Wśród nich znajduje się kilka mniejszych kieszonek, idealnych do przechowywania drobnych kosmetyków, wizytówek, długopisów itd.

klasyczna torba na komputer

Skórzana torba na laptopa – naturalna i klasyczna

Wydatek, z jakim wiąże się zakup skórzanej torby na laptopa nie należy do najniższych. Tak samo jak w przypadku zwykłej skórzanej torebki musi ona trochę kosztować. Warto zainwestować w dodatek z wyższej półki ze względu na kilka plusów, jakimi nie może poszczycić się żadna torba, wykonana ze skóry ekologicznej. Po pierwsze, skórzana torba na laptopa posiada wieloletnią gwarancję. Nie tylko na takie elementy jak zamek błyskawiczny, czy zdobienia, ale również na skórę: na jej trwałość, nieprzemakalność (przy odpowiedniej impregnacji i konserwacji) i na wszystkie inne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu w trakcie użytkowania torby. Po drugie, skórzana torba jest niezwykle trwała. Na pewno nie raz widziałaś skórzane torebki twojej mamy, babci i prababci, które opowiadały o tym jak kupiły je, będąc jeszcze w liceum. To prawda. Skórzana torebka, odpowiednio zakonserwowana i użytkowana z dbałością o jej stan może wytrzymać kilkanaście do aż 20-30 lat.

Elegancka torba na laptopa – stylowo i nowocześnie

Skórzana torba na laptopa to przede wszystkim klasa i prestiż. Posiadanie takiego dodatku, wykonanego ze stuprocentowej skóry pozwala czuć się i wyglądać naprawdę luksusowo. Torby na laptopa o poszerzonej funkcjonalności mogą poszczycić się najnowszymi wzorami i modelami, zgodnymi z aktualnymi trendami.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również