• Moda w zasięgu ręki
img

Elegancka torba na laptopa - propozycje dla bizneswoman

Laptopy, netbooki i tablety towarzyszą nam praktycznie w każdym momencie życia. Rano, kiedy sprawdzamy nowe maile, w godzinach pracy czyli w południe i po południu, a także wieczorem, kiedy surfujemy po internecie w poszukiwaniu modowych inspiracji, ciekawych informacji lub po prostu robimy zakupy właśnie przez internet. Zżyliśmy się z laptopami do tego stopnia, że większość osób nie wyobraża już sobie wyjścia bez nich z domu. W jaki sposób je nosić i przechowywać oraz czy jednocześnie może to być eleganckie i modne? Oto galanteria skórzana dla kobiet do przechowywania laptopów i tabletów!

Torby na ramię skórzane

Damską alternatywą dla standardowych toreb na laptopa, dostępnych w sklepach z tym sprzętem są torebki damskie skórzane, które zostały przystosowane do przenoszenia i przechowywania w ich wnętrzu właśnie laptopów oraz tabletów. Pod płaszczykiem zwyczajnej torby na ramię kryje się niezwykle funkcjonalna torba damska o funkcjonalności również torby na laptopa. Z zewnątrz wyglądają jak klasyczna torebka- dwie pary uszu, czasami zewnętrzne kieszonki, zwykle poziomy układ, czasami pionowy. Te bardziej ozdobne posiadają efektowną zawieszkę. 

Samo wnętrze, jakie oferują torby na laptopa damskie to raj dla miłośniczek funkcjonalności. Główna przestrzeń torebki podzielona jest na kilka różnych stref: kilka komór na dokumenty, czasami nawet z wbudowanym organizerem na pojedyncze kartki oraz najważniejsze w tym przypadku miejsce - komora na laptopa. Ważne jest, aby taka przestrzeń nie była zwykłą przegrodą, ale żeby posiadała specjalne wzmocnienia i usztywnienia z pianki, chroniącej sprzęt przed wstrząsami. Ile razy zdarzyło ci się biec na tramwaj czy autobus z laptopem w torebce?

etui na laptopa ze skóry

Każde urządzenie elektroniczne ma swoją wytrzymałość i im częściej będziesz biegać z nim znajdującym się w stanie niezabezpieczonym we wnętrzu swojej torebki, tym szybciej zaczną się z nim problemy. Te najlepsze torby na laptopa damskie posiadają (oprócz wspomnianych wcześniej usztywnień i zabezpieczeń) dodatkowe, wyciągane etui na laptopa. Dzięki temu laptop lub tablet będzie bezpieczny nawet wtedy, gdy nie będzie aktualnie przebywał w torebce. Takie etui chroni również przed kurzem i wszelkimi zarysowaniami, na które narażony jest każdy sprzęt elektroniczny, nieposiadający specjalnego zabezpieczenia. Ponadto, wyjmowane etui na laptopa to świetny patent na biznesowe spotkania- możesz zabrać go w etui bez konieczności zabierania ze sobą całej torby na ramię.

Torby na kółkach damskie

Zostały stworzone z myślą o najbardziej aktywnych kobietach, czyli businesswoman. Jeśli często podróżujesz, dużo się przemieszczasz, jeździsz samochodem, pociągiem i latasz samolotami, na pewno docenisz korzyści, płynące z zakupu torby na kółkach z funkcją torby na laptopa. Już sama torba na kółkach to prawdziwa niespodzianka: torba na ramię z możliwością przekształcenia jej w torbę podróżną. Z zewnątrz, torba posiada dużą lub kilka małych kieszeni, do których zmieszczą się podręczne rzeczy: chusteczki do nosa, pomadka, lusterko i wiele innych. Nawet wtedy, gdy będziesz w metrze lub samochodzie, w kilka sekund będziesz mogła wyciągnąć chusteczkę higieniczną bez konieczności przeszukiwania całej torebki. 

Wnętrze takiej torby na kółkach to maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w najbardziej praktyczny sposób, abyś mogła cieszyć się jej funkcjonalnością w każdym momencie dnia. Główna komora przeznaczona jest do przechowywania dokumentów lub czasopism, raportów i książek. Kolejne są do zagospodarowania według twoich oczekiwań, ale najważniejsza pod kątem przechowywania sprzętu elektronicznego jest komora na laptopa. Tak samo jak w poprzednim przypadku torby na laptopa na ramię, powinna być ona dodatkowo wzmocniona i posiadać wypełnienie z miękkiej pianki, amortyzującej laptopa od wstrząsów i uderzeń. Dodatkowe etui na laptopa (kupowane osobno lub sprzedawane w komplecie z lepszymi torebkami dobrych marek) również wspomoże całą konstrukcję w ochronie laptopa.

Tym, co wyróżnia torby na kółkach damskie na tle klasycznych torebek na ramię jest możliwość przemieszczania się z nimi jak z tradycyjną walizką. Dzięki lekkiej konstrukcji całe obciążenie torby spoczywa właśnie na niej, a twoje plecy i ramiona są absolutnie odciążone. Nie musisz zatem martwić się ciężarem torebki i możesz zabrać razem ze swoim laptopem absolutnie wszystko, czego danego dnia potrzebujesz.

 

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również