• Moda w zasięgu ręki
img

Eleganckie skórzane torebki damskie

Torebki damskie skórzane są dla kobiet jak diamenty. Podkreślają indywidualny styl, charakter, ilość pieniędzy i pozycję. Oczywiście im więcej ich w domowej garderobie tym lepiej, ponieważ torebki są chyba najczęściej używanym przez kobiety dodatkiem w ciągu całego dnia. To w nich przechowujemy dokumenty do pracy, kosmetyczkę, portfel skórzany, ulubioną gazetę, smartfona i wszystkie inne drobne przedmioty, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania. Torba damska jest zatem ponadczasowym dodatkiem, pełniącym różne funkcje, ostatnio nawet funkcje torby na laptopa. Takie hybrydy to bardzo wygodne i nowoczesne połączenie, łączące funkcje tradycyjnej torebki właśnie z torbą na laptopa.

Torebka damska do ręki, czy na pasku?

Masz problem z rozwiązaniem tego odwiecznego problemu? W takim razie w trakcie dokonywania zakupów zwracaj uwagę na to, czy torebka, którą chcesz kupić posiada dodatkowy pasek na ramię. Zaletą takiego doczepianego paska jest możliwość korzystania z tak naprawdę dwóch różnych torebek- klasycznej, do ręki lub bardziej nowoczesnej, z długim paskiem na ramię. Torebki damskie do ręki są o wiele bardziej eleganckie i idealnie nadają się na biznesowe spotkania i lunche, ale torby na ramię skórzane świetnie sprawdzają się podczas dłuższych podróży, powrotów z pracy komunikacją miejską lub podczas zakupów, kiedy obie twoje ręce powinny być wolne. Taka wolność i nieskrępowanie posiadaną torebką pozytywnie wpływają na nastrój w trakcie ulubionych zakupów i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz!

damska listonoszka

Listonoszka damska - najpopularniejszy model wybierany przez Polki!

Są małe, wygodne i wbrew pozorom bardzo pojemne. Listonoszka damska pomieści wszystkie przedmioty codziennego użytku. W jej wnętrzu zmieścisz: portfel skórzany, smartfona, najważniejsze kosmetyki, chusteczki higieniczne i drobną przekąskę na wszelki wypadek. Podczas mniejszych wyjść lub jesiennych spacerów jest to raczej wszystko, czego możemy potrzebować. Niewątpliwą zaletą listonoszek jest długi, regulowany pasek na ramię, pozwalający dostosować wysokość, na której znajduje się torebka. Listonoszki noszone są zwykle na jednym ramieniu, jednak duża część kobiet lubi nosić je bardziej tradycyjnie, przewieszone przez oba ramiona. Wariant drugi daje dużą swobodę ruchów i lekkość poruszania się nawet wtedy, kiedy torebka wypełniona jest po brzegi.

Torby vintage

Oryginalną propozycją dla kobiet, które są już nieco znużone tradycyjnymi torebkami skórzanymi są torby vintage. Tym, co wyróżnia je na tle innych torebek jest przede wszystkim wykonanie oraz materiał. Stuprocentowa skóra naturalna, wykorzystana do produkcji każdej torby vintage nie została polakierowana, jest po prostu surowa. Taka surowa skóra przepięknie pachnie, ale przede wszystkim doddaje lekkości każdej stylizacji. Naturalny kolor torebki, wykonanej z surowej skóry jest bardzo elegancki, pasuje do wszelkich beży, brązów i kremów oraz do białych, czarnych i granatowych stylizacji. Wnętrze toreb vintage skrywa mnóstwo komór na dokumenty oraz wbudowane organizery i mniejsze kieszonki na drobne przedmioty. Mimo nazwy „vintage”, torebki te zdecydowanie nadążają za aktualnie panującymi trendami, oferując ogromną ilość przestrzeni, tak potrzebną każdej kobiecie w codziennym funkcjonowaniu.

Torebki ze skóry naturalnej – co nas do nich przekonuje?

Trwałość, wytrzymałość i klasa. To trzy najważniejsze przymiotniki, jakimi można określić torebki damskie skórzane. Oczywiście skóra jest najbardziej wytrzymałym materiałem, z jakiego można wytworzyć torebkę damską i żadne inne tworzywo nie wytrzymuje porównania ze skórą. Ewentualne zarysowania, jakie od czasu do czasu powstają na każdej torebce pozostają na powierzchni skóry, nie niszcząc jej w środku. Nawet jeśli przydarzy się jej rysa podczas podróży komunikacją miejską, czy też na lotnisku, możesz być spokojna o jej stan. Torebki damskie skórzane to synonim ogromnej klasy każdej kobiety. Nie ma niczego piękniejszego niż elegancka torebka, wykonana ze skóry. Jeśli chcesz wyglądać stylowo i wzbudzać zachwyt, gdziekolwiek się znajdziesz, wybieraj tylko i wyłącznie torby skórzane.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również