• Moda w zasięgu ręki
img

Skórzana kosmetyczka męska, damska – niezbędna na wakacjach

Kosmetyczka to dodatek, bez którego większość kobiet nie wyobraża sobie życia. Puder, maskara, błyszczyk, chusteczki odświeżające, woda termalna - to tylko początek z długiej listy kosmetyków, które każda kobieta zabiera ze sobą na co dzień do pracy, na randkę, do kina. Również wśród mężczyzn można zauważyć rosnący trend korzystania z kosmetyczek. Nie oznacza to wcale ich upodabniania się do kobiet, a jedynie chęć wyglądania świeżo i elegancko przez cały dzień. Skórzane kosmetyczki to ekstrawagancki dodatek, dzięki któremu wyglądamy bardziej poważnie. Efekt, jaki osiągamy, wyciągając taką kosmetyczkę w biurowej łazience, w restauracji czy klubie jest naprawdę piorunujący - dodaje klasy, szyku i elegancji. Za wcale nieduże pieniądze możemy sobie na taki luksus pozwolić. Dowiedz się więcej o tym świetnym dodatku i skuś się na model, który najlepiej będzie do ciebie pasował.

Skórzana kosmetyczka – niezbędnik wakacyjnych podróży

Klasyczne kosmetyczki materiałowe, bądź wykonane ze sztucznego tworzywa nie są tak ładne jak kosmetyczki skórzane. Ponadto, wykonanie ze skóry znacząco zwiększa jej żywotność. Bez względu na to, czy używasz jej w podróży, w górach, na plaży, nad jeziorem, czy w jakimkolwiek innym miejscu, skórzana kosmetyczka posłuży nawet o kilka lat dłużej niż jej tańszy, plastikowy odpowiednik. Z taką kosmetyczką śmiało można udać się do łazienki, bez obaw o przyłapanie nas przez innych podróżników z absurdalną kosmetyczką w gwiazdki, misie, czy inne wzory, najczęściej pojawiające się na standardowych kosmetyczkach.

kosmetyczka damska zawartość

Skórzana kosmetyczka damska vs męska – porównanie zawartości

W męskiej kosmetyczce znajdziemy przede wszystkim dezodorant. Czasami, biegając z jednego spotkania na drugie, przydaje się on bardziej niż laptop i raporty. Bez niego ani rusz! W przypadku mężczyzn, dbających o swoją fryzurę, w ich kosmetyczce znajdziemy również grzebień oraz małe opakowanie pasty do włosów. Grzebień pozwoli poskromić niesforne kosmyki, a pasta utrwalić finalne ułożenie fryzury. Zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn często wykorzystywane są również chusteczki oczyszczające twarz lub woda termalna w małej butelce. Zwłaszcza latem dobrze jest właśnie w ten sposób odświeżyć swoją cerę, zatrzymać błyszczenie i po prostu poczuć się o wiele bardziej świeżo. Taki szybki zabieg podnosi pewność siebie, co przekłada się na jakość dalszej pracy. Jeśli zaś chodzi o kosmetyczki damskie, w ich wnętrzu może znaleźć się praktycznie wszystko. Kosmetyki, za pomocą których można poprawić wykonany o poranku makijaż, chusteczki do demakijażu jeśli po pracy chcemy zamienić go w bardziej wieczorowy… Oprócz tego w damskich kosmetyczkach często znajdują się także środki higieny osobistej, o których nie trzeba przypominać chyba żadnej kobiecie.

Skórzana kosmetyczka z lusterkiem – idealna do szybkich poprawek

Głównie z myślą o kobietach powstała jeszcze bardziej ekskluzywna wersja skórzanej kosmetyczki: kosmetyczka z lusterkiem. Nie dość, że spełnia ona wszystkie opisane wyżej funkcje, to dodatkowo pozwala na poprawienie wyglądu, czy samego makijażu w trakcie podróży, bez względu na to, czy w danym jej momencie masz dostęp do łazienki, czy nie. Lusterka montowane w tego typu kosmetyczkach nie są wielkie, ale pozwalają na bezproblemową poprawę wyglądu całej twarzy, fryzury itd. Jeśli chodzi o mężczyzn, oni również nie mogą czuć się pokrzywdzeni - istnieje bardzo dużo męskich kosmetyczek skórzanych, które również dysponują wygodnymi lusterkami. Dobrze sprawdzają się przy poprawianiu fryzury, aby mieć pewność, że każdy kosmyk jest na swoim miejscu.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również