• Moda w zasięgu ręki
img

Torebka kuferek – idealna propozycja na zimę

Znudziły Ci się klasyczne torebki? Mimo tego, że masz ich dziesiątki, stając przed porannym wyborem jednej z nich myślisz „no nie mam co ze sobą wziąć!”? To oznacza, że nadszedł czas na zmiany. Czas na chwilowe zapomnienie o tradycyjnej formie torebki i jej zamianę na bijące rekordy popularności torebki-kufry!

To świetna propozycja na zimę, głównie ze względu na swój wygląd. W połączeniu z grubym i ciepłym płaszczem, szalem i rękawiczkami tego typu torebki prezentują się niezwykle oryginalnie, zachęcając do modowych eksperymentów. Usztywniona konstrukcja kuferka jest odporna na mróz, śnieg, a nawet deszcz, dzięki czemu nie musisz się o niego obawiać nawet podczas największej zamieci śnieżnej.
 

Torebka kuferek – cechy charakterystyczne
 

Najbardziej charakterystyczną cechą, dzięki której poznasz torebkę kuferek jest jej kształt. Do złudzenia przypomina drewniany lub metalowy kuferek, w rzeczywistości będąc jedynie jego skórzaną kopią. Na uwagę zasługuje także klapa, często mająca postać półokrągłego wieka, tak samo jak w starych kufrach.
 

Co jest jednak największym plusem takiej torebki? To, że żaden znajdujący się w jej wnętrzu przedmiot nie ulegnie zniszczeniu czy zagnieceniu. Wszystko dzięki sztywnej konstrukcji torebki-kuferka. Nawet gdybyś chciała, nie uda Ci się jej zgnieść!
 

Modne torebki kuferki
 

Ten model torebek jest coraz lepiej widoczny na światowych wybiegach największych projektantów mody. Nie ma chyba projektanta, który w swojej ofercie nie posiadałby właśnie torebki-kuferka. To idealny dodatek dla fanek mody oraz oryginalnych dodatków - pięknie prezentuje się w połączeniu z nawet najdelikatniejszą sukienką, przywodząc na myśl paryski, delikatny styl. Subtelność, dziewczęcość i odrobina tajemniczości to właśnie te cechy, które są najsilniej związane z tego typu torebkami.

małą torebka kuferek

Torebka kuferek: czarna, beżowa?  Jaka najlepsza na zimę?


Jak to bywa w kobiecym świecie: to zależy. Wybierając kolor torebki przede wszystkim musisz kierować się własnymi preferencjami, ale także tym, w jakim kolorze płaszcze nosisz najczęściej, w jakich miejscach często się pojawiasz oraz czy podróżujesz samochodem.

Zacznijmy od tego ostatniego, czyli samochodu. Wiadomo, że zimowe podróżowanie komunikacją miejską nie należy do najprzyjemniejszych czynności. A to ochlapie Cię jadący autobus, a to ktoś przyłoży do Twojej torebki mokry i brudny od śniegu parasol - możliwości niestety są nieograniczone. Dlatego właśnie jasne kolory zimowych torebek kuferków doradzamy szczególnie kobietom, które podróżują samochodem lub nie mają częstej styczności z komunikacją miejską. Te ciemniejsze kolory są z kolei bezpieczne właśnie dla tej drugiej grupy. Wiadomo, że na ciemniejszym kolorze mniej widać wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz zdecydowanie łatwiej jest je z nich usuwać.

W przypadku płaszczu z kolei kolor torebki zależy od szeregu czynników. Jeśli zależy Ci na torebce, która odbije się na tle płaszcza, wybierz te jaśniejsze. Część kobiet nie lubi jednak, gdy ich torebka odznacza się i wyróżnia, dlatego właśnie wtedy sięgają po te ciemne.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również