• Moda w zasięgu ręki
img

Pomocnicy transportu – niezbędna wyjazdowa, galanteria skórzana

Samolot, pociąg, samochód. Znowu wyjeżdżasz. Delegacja, podróż służbowa, konferencja na drugim krańcu Polski, a może na innym kontynencie? Każda z tych okoliczności wymaga odpowiedniego przygotowania: nie tylko teoretycznego w postaci dokumentów, notatek i umów, ale przede wszystkim praktycznego, czyli torby na kółkach, która dotrzyma kroku każdemu, bez względu na położenie geograficzne. Torby na kółkach to nie tylko zwykłe walizki. To galanteria skórzana z najwyższej półki, która jest po prostu piękna i można pokazać się z nią praktycznie wszędzie. Na lotnisku, dworcu, a nawet spotkaniu biznesowym. Co ma wspólnego torba na kółkach ze spotkaniem?

Zalety posiadania torby na kółkach

Torba na kółkach to wyjątkowa galanteria skórzana XXI wieku. Wygląda jak tradycyjna torba na ramię męska lub torebka damska, ale dzięki dodatkowemu stelażowi na kółkach można przekształcić je w torbę podróżną w zaledwie kilka chwil. Niezwykła lekkość torby na kółkach pozwala zabrać do jej wnętrza wiele potrzebnych przedmiotów, z których w przypadku tradycyjnych walizek zwykle rezygnujemy, aby odciążyć je o kilka kilogramów. W tego typu torbach podróżnych nie musisz martwić się wagą, ponieważ opatentowane systemy stelaży na kółkach niektórych marek sprawiają, że nawet najcięższa torba gładko i szybko sunie po chodniku, dworcu, a nawet bardzo nierównej powierzchni! Dodatkowym plusem są wewnętrzne komory na laptopa, które znajdują się w lepszych torbach na kółkach. Ich umiejscowienie we wnętrzu torby zwalnia z konieczności zabierania ze sobą dodatkowej torby na laptopa.

Plecak na kółkach w roli mniejszej wersji torby podróżnej 

Jeśli wyjeżdżasz na 24 lub 48 godzin, nie musisz brać ze sobą tak dużej torby. Wystarczy, że sięgniesz po elegancki i stylowy plecak skórzany, również z dodatkowym stelażem na kółkach. Tak samo jak w przypadku torebki damskiej lub torby na laptopa męskiej, jego instalacja na stelażu zajmuje kilka sekund i pozwala korzystać z niego jak z dobrze znanej walizki.

plecak z kółkami

Po dotarciu do celu możesz zostawić stelaż w hotelowym pokoju, wypakować z plecaka niepotrzebne podczas biznesowego spotkania przedmioty, szybko i bez zbędnego wysiłku przemieszczając się z nim do biura. Skórzany plecak jest bardzo lekki i elegancki- pasuje nawet do najdroższych garniturów, podkreślając biznesowy charakter każdej stylizacji!

Turystyczna elegancja – gdzie posłuży nam skórzana torba na kółkach?

Jak już wspomnieliśmy na początku, torby na kółkach sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach. Na co dzień służą jako tradycyjna torba na jeżdżącym stelażu, a ich używanie nie nadwyręża pleców tak jak torebki damskie lub torby na ramię męskie. Nawet gdy wracasz do domu z dużą ilością dokumentów, dzięki jeżdżącemu stelażowi na kółkach zupełnie nie odczujesz żadnego ciężaru! Oprócz drogi do domu i pracy torby na kółkach sprawdzą się podczas szybkich zakupów. Duże wnętrze zachęca do przechowywania w nim wszystkiego, czego potrzebujesz. Galanteria skórzana na kółkach powstała jednak z myślą przede wszystkim o użytkownikach biznesowych - osobach, które dużą część swojej pracy spędzają w rozjazdach, delegacjach, prowadząc konferencje naukowe, szkoleniowe i inne tego typu spotkania. Będąc w ciągłym ruchu, pomiędzy lotniskiem, hotelem, biurem, a dworcem docenisz lekkość użytkowania torby na kółkach, a fakt wykonania jej ze skóry sprawi, że będziesz sięgał po nią zawsze, nie martwiąc się o jej wytrzymałość.

Walizki na kółkach – dla kogo?

Walizki lub raczej torby na kółkach dedykowane są przede wszystkim businessmanom oraz businesswoman, ale także politykom, dyrektorom firm, korporacji, właścicielom własnych firm. Każdemu, kto często podróżuje, lubi mieć porządek w rzeczach podręcznych oraz lubi rozwiązania 2w1, a co za tym idzie, ogromne oszczędności! Przedstawiciele handlowi i pracownicy agencji reklamowych z uznaniem przyjmą wszechstronność tego typu dodatków. Torba na kółkach sprawdzi się podczas służbowej podróży, dzięki małym wymiarom dotrzesz z nią wszędzie, a duże wnętrze pozwoli zmieścić w nim wszystkie niezbędne rzeczy. Ten sprytny projekt daje możliwość zabrania ze sobą w podróż aż kilku różnych części garderoby, kosmetyczki, dokumentów oraz służbowego laptopa.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również