• Moda w zasięgu ręki
img

Torebki na nadchodzącą wiosnę, których nie może zabraknąć w Twojej szafie

Uważasz, że jesteś przygotowana na każdą ewentualność i żadne wydarzenie nie może cię zaskoczyć. Wiesz co założyć na wielkie wyjście, na kolację, do teatru i na zakupy. Ale czy wiesz, jakie dodatki najlepiej sprawdzą się w tych sytuacjach?

Specjalnie dla ciebie bierzemy pod lupę torebki mniejsze i większe na specjalne i codzienne okazje aby podpowiedzieć, co powinnaś mieć.

Nerka damska - idealna na poranne bieganie

Poranny jogging, czy przygotowania do maratonu? Spędź tą wiosnę i lato aktywnie, robiąc coś pożytecznego dla umysłu, ale przede wszystkim swojego ciała. Nic nie dodaje większej ilości energii na cały dzień niż bieganie. Zadbaj więc o to, aby biegowe dodatki maksymalnie umiliły ci ten czas. Dobrym rozwiązaniem jest nerka, dzięki której nawet podczas biegu możesz mieć przy sobie wszystkie najbardziej potrzebne przedmioty. Dokumenty, drobne pieniądze, chusteczki higieniczne oraz urządzenie do słuchania muzyki. Posiadanie ich w trakcie biegu zwiększy twój komfort, a nerka sprawi, że będziesz wyglądać bardziej sportowo i profesjonalnie.

Torebka do ręki - filigranowy dodatek do zwiewnej sukienki 

Żadna z nas nie lubi nosić do lekkich sukienek dużych i niewygodnych torebek. Mimo tego, iż na co dzień pasują one do biurowych stylizacji oraz casualowych jeansów z wygodnym t-shirtem, nie są najlepszą propozycją do letnich ubrań. Romantyczna sukienka, lekkie bluzki z szortami i wszystkie podobne looki powinny być uzupełnione o równie delikatny dodatek. Torebka do ręki jest w tym wypadku idealnym rozwiązaniem. Jej jasne kolory i niewielkie rozmiary nie obciążają wizualnie ubrań i nie odciągają od nich uwagi. Wnętrze takiej torebki jest zaprojektowane tak samo jak tradycyjnej - zostało jedynie pomniejszone. Wciąż z powodzeniem możesz przechowywać w jej wnętrzu portfel skórzany oraz inne drobne przedmioty.

Torebki na wiosne

Torebka - teczka dla prawdziwej bizneswoman

W momencie w którym znudzą ci się torebki wiedz, że istnieje dla nich alternatywa. Teczka dla bizneswoman to rozwiązanie nowoczesne i innowacyjne. Teczki w niewielkim stopniu odbiegają wizualnie od tradycyjnych torebek, ale mimo wszystko są zupełnie innym dodatkiem. Proste i eleganckie pozwalają na wypracowanie damskiej, biznesowej stylizacji z nieco męskim sznytem. Wiele kobiet lubi ubrania właśnie w takim stylu, a ich dopełnieniem są oczywiście torebki stylizowane na kobiece teczki.

W miejskim rytmie: torebka worek VS torebka kuferek

Po pracy lubimy zakładać ubrania, w których czujemy się wygodnie i swobodnie. Do nich z kolei dobieramy dodatki, które również nie ograniczają ani swobody ruchów, ani możliwości przechowywania.

Pierwszym tego typu dodatkiem jest torebka worek. Jego prosty, ale jednocześnie bardzo funkcjonalny wzór pozostawia pełną swobodę w kwestii korzystania z niego i przechowywania w jego wnętrzu różnych przedmiotów. Worek można nosić na plecach, na ramieniu lub ręce, co pasuje do ogromnej ilości stylizacji. W zależności od nastroju możesz wybrać, jaki styl wybierzesz danego dnia. Torebka worek wykonana jest zwykle ze skóry lub wytrzymałego materiału, które gwarantują bezpieczeństwo twoich rzeczy i piękny wygląd. Skórzane worki są stylowe i pasują nawet do najbardziej eleganckich garniturów i marynarek, ale także do dresu.

Torebka kuferek z kolei produkowana jest z myślą o biznesowych stylizacjach i pracy w biurze. Kuferki są sztywne, co zabezpiecza wszelkie znajdujące się w jego wnętrzu przedmioty i dokumenty. Sam kuferek powinien być wykonany ze skóry lub innego sztywnego materiału, abyś mogła długo cieszyć się jego wyjątkowym kształtem. Najbardziej efektowne kuferki są drobne i przypominają zminiaturyzowaną torebkę. Ten najnowszy krzyk mody szybko podbije wszystkie biura i najmodniejsze ulice polskich miast. Musisz go mieć, aby być modną tej wiosny.

Redakcja modnagalanteria.pl

PASJA| WIEDZA | DOŚWIADCZENIE

Zobacz również